خوش آمدید

آموزش صحیح ، زمینه ساز یک مانور موفق است

 

معاون فرماندار گفت: آموزش صحیح ، زمینه ساز یک مانور موفق است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در جلسه هماهنگی برگزاری مانور سراسری زلزله در مدارس، ضمن تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین(ع) افزود: برگزاری کلاس های آموزشی مناسب قبل از برگزاری مانور، می تواند زمینه ساز انجام یک مانور صحیح و موفق باشد.

وی ادامه داد: هدف اصلی از اجرای مانورها، تمرین و یادآوری و بالا بردن سطح آگاهی های دانش آموزان، مربیان و دیگر اقشار جامعه از حوادث پیرامون خود بویژه زلزله و راههای پیشگیری و همچنین آموزش پناهگیری و خروج اضطراری صحیح در هنگام وقوع زلزله است.

حسنی تاکید کرد: لازم است با همکاری هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و آموزش و پرورش، آموزش های لازم به دانش آموزان داده شود.

معاون فرماندار بیان کرد:با آموزش و فرآگیری صحیح اصول پناهگیری و سپس خروج ایمن از محل حادثه در کنار ایمن سازی غیر سازه ای و مهار اجسام سنگین قطعاً این قبیل آسیب دیدگی ها کاهش می یابد.

حسنی با اشاره به اینکه، در این مانور جامعه هدف ما دانش آموزان هستند، اظهار داشت: با آموزش صحیح و اصولی دانش آموزان به طور غیر مستقیم بیش از ۶۰ درصد از جامعه، که با این گروه در ارتباط هستند را آموزش داده ایم.

گفتنی است،  مانور سراسری زلزله روز یک شنبه ۱۰ آذر ماه سال جاری  در مدارس کشور  برگزار می شود.

 

تصاوير

IMG_7221IMG_7222IMG_7224IMG_7225IMG_7226