خوش آمدید

افتتاح پروژه آبرسانی به شهر شهرپیر

 

پروژه آبرسانی به شهر شهرپیر در ادامه فاز دوم پروژه بزرگ رزک – دهنو با حضور اقتصادی فرماندار زرین دشت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت،اقتصادی در این مراسم ضمن تقدیر از دست اندر کاران و مسئولینی که در تکمیل این پروژه همکاری کرده اند گفت: خدا را شاکرم که یکی از آرزوهای به حق مردم شهرپیر پس از سالها تحقق یافت.

وی افزود: از ابتدای حضور اینجانب در شهرستان زرین دشت، یکی از مشکلات مردم معضل کمبود آب بود که با تلاشهای صورت گرفته تا حدودی مرتفع گردیده است.

اقتصادی با بیان اینکه پروژه رزک – دهنو به صورت نیمه کاره رها شده بود گفت:با پیگیری هایی که صورت گرفت این پروژه بار دیگر با شتاب زیادی پیگیری و فاز اول آن افتتاح شد.

وی ادامه داد: اگر بحث تحریم های گسترده دشمن نبود،قطعا در مدت زمان کمتری، این پروژه افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گرفت.

فرماندار زرین دشت با اشاره به خدماتی که در سطح شهرستان صورت گرفته است خاطر نشان کرد: گاز رسانی به روستاها، آبرسانی به روستاهای بخش ایزدخواست، بهسازی روستاها، پروژه مسکن مهر شهرهای حاجی آباد ،دبیران و شهر پیر از جمله مهمترین اقدامات دولت طی چند سال اخیر بوده است.

اقتصادی با اشاره به اینکه از زمان حضور ایشان حدود ۱۰۰ کیلومتر از راههای ارتباطی شهرستان آسفالت و روکش شده است یادآور شد:تکمیل دو قطعه از پروژه راه گلکویه – دهکویه ،روکش آسفالت شهر پیر به دبیران و محور دولت آباد به خسویه نمونه هایی از این خدمات هستند.

وی در رابطه با اعتبارات تخصیص یافته به بخش ایزدخواست گفت: علاوه بر اعتبارات تملک دارایی، مبلغ ۲۵ میلیارد ریال از کل اعتبارات دو درصد نفت و گاز شهرستان به این بخش تخصیص یافته است.

اقتصادی افزود: به منظورتکمیل مدارس و آموزشگاههای در حال ساخت بخش ایزدخواست و شهر شهرپیر نیز، اعتبارات لازم تخصیص یافته است.

گفتنی است این پروژه با لوله گذاری ۱۰/۵ کیلومتر ، ساخت ۳۰ حوضچه، تجهیز ایستگاه پمپاژ و اعتباری بالغ بر ۱۰میلیارد ریال افتتاح شد..

 

تصاوير

IMG_6880IMG_6882IMG_6883IMG_6884IMG_6885IMG_6888IMG_6890IMG_6891IMG_6892IMG_6895