خوش آمدید

افتتاح پروژه تعویض خط لوله انتقال آب به مرکز شهرستان

 

مراسم افتتاح پروژه تعویض نه کیلومتر خط لوله انتقال آب به مرکز شهرستان، با حضور فرماندار، امام جمعه شهر حاجی آباد و مدیران ادارت شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، اقتصادی در این مراسم گفت: جا دارد که از تلاشها و زحمات استاندار، معاون برنامه ریزی، مدیر کل برنامه و بودجه استانداری و مدیرعامل آبفا فارس در راستای انجام این پروژه بزرگ قدردانی کنم .

فرماندار زرین دشت با اشاره به فراز و نشیب های پروژه ادامه داد: با توجه به بحران آب در شهرستان و فرسودگی شبکه آبرسانی، تعویض خط لوله انتقال آب ضرورت داشت که به حمداله با حمایت های مسئولین استانی و پیگیریهای فرا استانی، این مهم به وقوع پیوست.

وی همچنین ضمن تقدیر از زحمات دکتر احمدی نماینده مردم شهرستانهای داراب و زرین دشت در مسیرتکمیل این پروژه تصریح کرد: در حال حاضر نیز حدود دو کیلوتر لوله جدید اماده اجرا می باشد که امیدواریم در آینده ای نزدیک با حمایت مسئولین امر، تعویض خط لوله به طور کامل انجام و مشکل آب در شهرستان مرتفع گردد.

گفتنی است عملیات تعویض خط انتقال از بیخه دراز به مرکز شهرستان با جایگزینی لوله های جی آر پی با هزینه ای افزون بر ۱۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال به بهره برداری رسید.

 

 

 

 

تصاوير

IMG_6039IMG_6040IMG_6041IMG_6046IMG_6048IMG_6036