خوش آمدید

افتتاح پست ۲۳۰ کیلو ولت سه راهی جویم-زرین دشت و فاز دوم پروژه آبرسانی رزک – دهنو

 

با حضور دکتر فیروزآبادی معاون سیاسی و امنیتی استاداری فارس، حسنی فرماندار زرین دشت، مشفقیان مدیر عامل برق منطقه ای فارس، ائمه جمعه شهرهای حاجی آباد و شهرپیر، سایر مسئولین و مردم، پست ۲۳۰ کیلو ولت سه راهی جویم-زرین دشت و فاز دوم پروژه آبرسانی رزک – دهنو افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، دکتر فیروزآبادی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: هدف از افتتاح پروژه های مختلف همان خدمت رسانی به مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس افزود: دولت، دولت تدبیر و امید است و سال های در پیش رو،سال های بسیار امیدوار کننده ای است.

وی با اشاره به موفقیت های صورت گرفته در دیپلماسی دولت، خاطر نشان کرد: این دستاورد ها و موفقیت ها به خاطر مقاومت و بردباری ملت غیور و آگاه ایران اسلامی می باشد.

دکتر فیروز آبادی به بیان سخنان مقام معظم رهبری در مورد سبک زندگی و تغییر در سبک زندگی پرداخت و گفت: صرفه جویی در مصارف زندگی باید مورد توجه قرار گیرد تا همه مردم از نعمت های الهی بهره مند شوند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس سرمایه داران را به سرمایه گذاری در بخش های مختلف تولیدی تشویق کرد و تاکید کرد: با انجام این امر روحیه مشارکت و تعاون در مردم ایجاد خواهد شد.

 

 

 

تصاوير

IMG_9236 (Copy)IMG_9221 (Copy)IMG_9224 (Copy)IMG_9227 (Copy)IMG_9232 (Copy)IMG_9235 (Copy)