خوش آمدید

امروزه مساله بهداشت، یکی از دغدغه های مهم مردم است

 

فرماندار زرین دشت در دیدار با مجموعه شبکه بهداشت و درمان و همچنین تعدادی از کارکنان بیمارستان امام موسی کاظم(ع) شهر حاجی آباد گفت: امروزه مساله بهداشت، یکی از دغدغه های مهم مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی با بیان اینکه وضعیت بهداشتی در ایران نسبت به دو دهه قبل بهبود یافته‌است اظهار داشت: بحمدالله پیشرفت های بسیار خوبی در حوزه سلامت و بهداشت حاصل شده است.

فرماندار زرین دشت گفت: در زمان جنگ تحمیلی روحیه فداکاری در بین پزشکان و امدادگران وصف ناپذیر وستودنی بود به طوریکه شهدای جامعه پزشکی، خود گواه این مطلب است.

وی توجه به وضعیت بهداشتی و درمانی مردم را مهم دانست و افزود: با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در شهرستان زرین دشت با کمبود پزشک خانواده مواجه هستیم.

حسنی به ضرورت وجود آزمایشگاه خصوصی در شهرستان تاکید کرد و گفت: این مساله کاهش هزینه ها و همچنین رفاه مردم را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار زرین دشت خاطر نشان کرد: انتظار است با حضور پزشکان به صورت شبانه روزی در درمانگاه های دبیران و شهرپیر، یکی از دغدغه های اساسی مردم این دو شهر برطرف شود.

وی ادامه داد: صبور بودن یکی از خصوصیات بسیار خوب پزشکان و پرستاران است و با توجه به اینکه این عزیزان با افراد بیمار و به نوعی حادثه دیده سرو کار دارند باید این ویژگی را بیش از پیش در خود تقویت کنند.

 

 

 

 

تصاوير

IMG_8185 (Copy)IMG_8172 (Copy)IMG_8181 (Copy)