خوش آمدید

اولین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور استاندار فارس

 

با حضور استاندار فارس اولین جلسه شورای اداری شهرستان زرین دشت در سال ۹۳ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت دکتر سید محمد احمدی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۳که با حضور نماینده مردم زرین دشت و داراب در مجلس شورای اسلامی ، معاون عمرانی استانداری فارس ، مدیران کل استانی و شهرستانی برگزار شد اظهار داشت: مدیران باید با دوری از روز مرگی، برنامه محوری را سر لوحه فعالیت های خود قرار دهند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری سال جدید را سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” نامگذاری کرده اند خاطر نشان کرد: تک تک کلمات این شعار دارای بار معنایی و مفهومی است که باید همواره مورد توجه مدیران قرار داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه کشورمان در عرصه اقتصاد و فرهنگ آسیب پذیر بوده و مورد هجوم دشمنان قرار دارد افزود: تحقق شعار امسال می تواند موجب ایمنی کشور در مقابل تهاجمات اقتصادی و فرهنگی بیگانگان شود.

دکتراحمدی خاطر نشان کرد: همه آحاد ملت باید صرفه جویی را در شئون مختلف زندگی خود مورد توجه قرار دهند زیرا این امر نه تنها موجب کاهش رفاه و آسایش جامعه نشده و بلکه ما را در مقابل فشار های دشمنان مصون می سازد.

گفتنی است در این جلسه ۳۰ مصوبه در حوزه های  مختلف بهداشتی، عمرانی ، کشاورزی ، فرهنگی  و گسترش نواحی صنعتی اتخاذ شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه دولت ها پس از انقلاب اسلامی با وجود همه مشکلات از قبیل جنگ تحمیلی و تحریم های ظالمانه اقتصادی خدمات گسترده ای را به مردم ارائه داده اند افزود: هر جا مشکلی وجود دارد ناشی از بی تدبیری برخی از مدیران است که باید با مدیریت مناسب مرتفع شود.

استاندار فارس تاکید کرد: حفظ وحدت، حفظ همدلی و تلاش برای فراهم آوردن زیرساخت ها باید مورد توجه مدیران شهرستان زرین دشت باشد.

وی خواستار ایجاد کمیته های کاری به منظور شناسایی و دسته بندی همه مشکلات موجود در شهرستان و ارائه برنامه های کارشناسانه به منظور رفع آنها شد.

استاندار فارس خاطر نشان کرد: ملت ایران خالق حماسه های بزرگ و حلال مشکلات غیر قابل حل بوده است و با اخلاص خواهد توانست مسیر روشن پیشرفت و تعالی را به خوبی طی کند.

در ادامه فرماندار زرین دشت با اشاره به نام گذاری امسال به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از طرف مقام معظم رهبری اظهار داشت: در چند سال اخیر موضوع اقتصاد یکی از مباحثی بوده که مقام معظم رهبری تاکید بسیاری به آن داشته است.

حسنی افزود: در سال ۹۳ دو رویداد مهم در حال وقوع است، یکی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری و در حضور روسای قوای سه گانه ابلاغ شد و دیگری اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها، که از جمله مزایای اجرای آن کاهش قاچاق سوخت و احشام و کمک به اقشار کم درآمد می باشد.

وی با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در شهرستان زرین دشت، خاطر نشان کرد: برطرف کردن مشکل کمبود آب آشامیدنی، توسعه راههای مواصلاتی و ایجاد کارخانه های صنعتی از مهمترین مشکلات شهرستان زرین دشت می باشد.

 

تصاوير

IMG_1040 (Copy)IMG_1023 (Copy)IMG_1024 (Copy)IMG_1026 (Copy)IMG_1031 (Copy)IMG_1032 (Copy)IMG_1036 (Copy)IMG_1037 (Copy)IMG_1038 (Copy)