خوش آمدید

باید شیوه زندگی ائمه را سر لوحه کار خود قرار دهیم

 

فرماندار زرین دشت در جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت:باید شیوه زندگی ائمه را سر لوحه کار خود قرار دهیم تا با توجه به شرایط حساس کنونی بتوانیم این پیچ خطرناک را به سلامت پشت سر بگذاریم.

اقتصادی با پایان اینکه در بدو شکل گیری انقلاب، دشمن با حمله نظامی و با هدف ضربه زدن به انقلاب وارد عمل شد که به لطف خدا با شکست مواجه شد گفت:ورود به عرصه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی راهکار دیگر دشمن از آن زمان به بعد بوده است لذا این وظیفه شورای فرهنگ عمومی است که با استفاده از ظرفیت و توان شهرستان در راستای بهبود و ارتقای سطح فرهنگ تلاش کند.

اقتصادی یکی از اقدامات مهم فرهنگی اخیر در شهرستان را اجرای برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانست و افزود:حضور ادارات در مراسم دعای ندبه و حرکت هایی اینچنینی از قبیل بزرگداشت یادو خاطره شهدا در بهبود فرهنگ جامعه بسیار موثر خواهد بود.

فرماندار زرین دشت با اشاره به اینکه دشمن یک جنگ تمام عیار اقتصادی را بر علیه ما آغاز کرده است اظهار داشت:نقش روحانیت در امر آگاهی بخشی به مردم در این زمینه بسیار حائز اهمیت است که به لطف خدا بتوانیم از این آزمایش سخت به سلامت عبور کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان برگزاری بزرگداشت آیت الله نسابه،راه اندازی سیستم گیرنده های دیجیتالی،توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و برگزاری جلسات شبی با قرآن را از جمله اقدامات موثر در راستای ارتقای سطح فرهنگ عمومی شهرستان برشمرد.