خوش آمدید

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم وجدید اداره و شهرسازی شهرستان برگزار شد.

 

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان با حضور دکتر احمدی نماینده مردم شهرستانهای داراب و زرین دشت،مهندس عشایری مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس،اقتصادی فرماندار زرین دشت و مسئولین ادارات شهرستان برگزار گردید.

اقتصادی فرماندار زرین دشت در این جلسه گفت:راه زیر ساخت توسعه هر شهرستان است که خوشبختانه در سالهای پس از انقلاب به ویژه درطول دولتهای نهم و دهم توسعه راهها همواره مد نظر قرار داشته است.

اقتصادی با بیان اینکه شهرستان زرین دشت از نظرراه ارتباطی در مسیری بن بست واقع شده است و نیازمند نگاه ویژه مدیران استانی در این زمینه است افزود:اولویت اول مردم شهرستان در زمینه راه و راهسازی پروژه مسیر گلکویه-دهکویه است که تحقیق این پروژه کاهش طول مسیر،صرفه جویی در وقت و سوخت و امنیت سفر را در پی خواهد داشت.

وی همچنین تکمیل و توسعه پروژه های راههای ارتباطی جوخاری به شهرستان فسا،دوراهی دولت آباد به زرین دشت، گردنه حاجی آباد-شهرپیر، گلوگاه به دبیران،تکمیل روکش آسفالت سه راهی جهرم-لار-زرین دشت را از مهمترین خواسته های مردم در زمینه راه و راهسازی برشمرد.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه مسئولیت حق نیست، بلکه تکلیف و امانتی است که نظام به افراد می دهد خاطر نشان کرد:دوران تصدی مسئولیت دوران طولانی نخواهد بود و ما به عنوان خادم مردم باید طوری عمل کنیم که رضایتمندی مردم فراهم شود.

در ادامه مهندس عشایری مدیر کل راه و شهرسازی استان فارس گفت:استان فارس با وجود گستردگی، تنوع طبیعی و اقلیمی متأسفانه در حوزه حمل و نقل مورد بی توجهی قرار گرفته است، هر چند با روی کار آمدن دولت عدالت محوردکتر احمدی نژاد اقدامات ارزشمندی صورت گرفت.

وی توسعه یک پنجم از کل راه آهن کشور در استان فارس، ۱۰۰۰ کیلومتر بزرگراه و جاده های مواصلاتی بزرگراهی از ۸۰۰ کیلومتربه ۱۸۰۰کیلومتر تا پایان برنامه پنجم توسعه را از مهمترین برنامه های وزارت راه و شهرسازی در حوزه حمل و نقل استان نام برد.

شایان ذکر است در پایان جلسه از مهندس خجسته ریئس سابق اداره راه و شهرسازی شهرستان تقدیر و مهندس خادمی به عنوان رئیس جدید معرفی گردید.

تصاوير

IMG_2638IMG_2639IMG_2642IMG_2643IMG_2645IMG_2646