خوش آمدید

باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم.

فرماندار زرین دشت در جلسه ستاد راهیان نور:
باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم.
فرماندار زرین دشت گفت: باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم و در راستای حراست از آرمانهای شهدا، امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، ابراهیم خرم در جلسه ستاد راهیان نور گفت : بازدید از مناطق جنگی برای ما یک گنجینه معنوی ارزشمند است .
وی افزود: اردوهای راهیان نور فرصتی است که نسل جوان با ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شود..
فرماندار زرین دشت بر لزوم اهمیت برگزاری اعزام کاروان های راهیان نور اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: چنین حرکت های فرهنگی علاوه بر تجدید میثاق با آرمانهای امام و شهدا، زمینه تقویت آرمانهای انقلاب اسلامی را نیز فراهم می کند.
ابراهیم خرم با بیان اینکه این سفرهای معنوی بهترین فرصت برای آشنایی بهتر با حماسه آفرینی و جانفشانی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس است تصریح کرد: تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم باشد هیچگاه دشمنان نخواهند توانست به نظام جمهوری اسلامی آسیبی وارد کنند.
وی با بیان اینکه انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان از مهمترین برکات برگزاری اردوهای راهیان نور است، افزود: این سفرها اقیانوسی از معرفت و هدایت و یکی از بهترین و اثرگذارترین برنامه‌ها با توجه به تهاجم بی‌رحمانه دشمنان که علیه جوانان ما است لذا باید در برگزاری هر چه با شکوهتر این برنامه ها تلاش کنیم.