خوش آمدید

بسیاری از نابسامانیهای جامعه نشات گرفته از فرهنگ غربی است

 

فرماندار زرین دشت گفت: بسیاری از نابسامانیهای جامعه نشات گرفته از فرهنگ غرب وترویج آن از طریق ماهواره و اینترنت است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، اقتصادی در جلسه شورای فرهنگ عمومی با اشاره به آفتهای ترویج فرهنگ غرب درجامعه گفت: متاسفانه نفوذ فرهنگ غرب از طریق رسانه های مختلف به گونه ای بوده است که بر فرهنگ عمومی جامعه خدشه وارد شده است.

وی ضمن اعلام حمایت از همه دستگاههای فرهنگی افزود: باید با استفاده از نظرات نخبگان، روحانیون و کارشناسان فرهنگی حرکتی رو به جلو در راستای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه داشته باشیم.

اقتصادی از پیگیری و تخصیص مبلغ دو میلیارد و دویست وپنجاه میلیون ریال اعتبار به منظور نصب فرستنده دیجیتال در مرکز شهرستان خبر داد و تاکید کرد: تعدد وتنوع کانالهای تلویزیونی گامی مثبت به سمت کاهش استفاده از ماهواره خواهد بود.

فرماندار زرین دشت همچنین ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران اظهار داشت: الحق صحبت تاریخی امام خمینی(ره) به واقعیت پیوست که ” اگر سپاه نبود کشور هم نبود” لذا نقش سپاه درحفظ و اقتدار نظام از زمان تاسیس تاکنون غیر قابل انکار است

حجه الاسلام بازیار امام جمعه شهرستان با بیان اینکه مبنای ساختار جامعه بر دین اسلام استوار است خاطرنشان کرد: لزوما کار فرهنگی مصداق امر به معروف و نهی از منکر نیست، بنابراین واجب است که به هر طریق از قبح منکرات جلوگیری شود

گفتنی است در پایان جلسه حجه الاسلام موسوی صدیق نیز به عنوان رییس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان منصوب شد

 

 

 

تصاوير

IMG_4855IMG_4857IMG_4850IMG_4853