خوش آمدید

به سادگی نباید از مشکلات عبور کرد

 

فرماندار زرین دشت گفت: به سادگی نباید از مشکلات عبور کرد و به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید در شهرستان پاسخگوی مردم خواهم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات تامین آب شرب روستاهای بخش مرکزی گفت: یکی از مشکلاتی که شهرستان همیشه با آن روبرو بوده، مشکل تامین آب می باشد.

فرماندار زرین دشت اظهار داشت: خشکسالی های پی در پی چند سال اخیر باعث کاهش منابع آب های زیر زمینی و در نتیجه کمبود آب شده است.

وی به وضعیت نامناسب خاک و شوری بیش از حد زمین های منطقه اشاره کرد و افزود: این امر موجب تخریب و زنگ زدگی وترکیدگی لوله های فلزی انتقال آب می شود.

حسنی تعویض لوله های خط انتقال آب بیخه دراز – حاجی آباد را برنامه کوتاه مدت دولت دانست و عنوان کرد: انتقال آب از سد رودبال به شهرستان زرین دشت از برنامه های بلند مدت دولت تدبیر و امید برای برطرف کردن مشکل تامین آب شهرستان می باشد.

فرماندار زرین دشت اطلاع رسانی به مردم در خصوص صرفه جویی در مصرف آب از دهیاران و شوراها خواستار شد و خاطر نشان کرد: نظارت کافی بر واگذاری انشعاب آب و نصب کنتور به برطرف کردن مشکل تامین آب کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دادن قول و وعده های غیر عملی به مردم باعث نارضایتی مردم از نظام و دولت خواهد شد، تاکید کرد: در دولت یازدهم شفاف سازی بسیار خوبی صورت گرفته و از همان ابتدای شروع به کار با مردم صادقانه تر رفتار شده است.

گفتنی است این جلسه با حضور بخشدار مرکزی، مسئولین ادارات آبفا شهری و روستایی، دهیاران و روسای شورای اسلامی بخش مرکزی برگزار و دهیاران به بیان مشکلات روستای خود در خصوص تامین آب پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_0377 (Copy)IMG_0366 (Copy)IMG_0368 (Copy)IMG_0370 (Copy)IMG_0371 (Copy)IMG_0372 (Copy)