خوش آمدید

تمام تلاش دولت تدبیر و امید خدمت به مناطق مختلف به ویژه مناطق محروم است

 

استادار فارس گفت: تمام توان و تلاش دولت تدبیر و امید این است که به مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم خدمت کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، سید محمد احمدی استاندار فارس در جمع مردم دبیران در شهرستان زرین دشت که با حضور نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و محلی انجام گرفت، با بیان اینکه مردم مناطق مختلف کشور با مشکلات متعددی روبرو هستند و دولت نیز برای رفع همه کمبود ها با مشکلاتی روبرو است اظهار داشت: تحریم های اقتصادی که دولت آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بر ملت ایران اعمال کرده در سال های اخیر تشدید شده و باعث کاهش در آمد های نفتی کشور شده است.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطر نشان کرد: به منظور مقابله با مشکلات اقتصادی رهبر معظم انقلاب بحث اقتصادمقاومتی رامطرح فرمودند که از سال های قبل مورد توجه ایشان بود .

وی با بیان اینکه بسیاری از منابع کشور در سال های گذشته به هدر رفته است افزود: با وجود کسب ۸۰۰ میلیارد دلار در ۸ سال گذشته این سرمایه عظیم به دلیل سو مدیریت مورد بهره برداری مناسبی قرار نگرفته است و مشکلات عدیده ای برای کشور و مردم به وجود آمده است.

استاندار فارس با بیان اینکه توزیع سبد کالا به عنوان هدیه دولت یازدهم به مردم در راستای حمایت از تولید و جلوگیری از تورم صورت گرفته است اظهار داشت: هجوم افراد برای دریافت سبد کالا نشانه عدم رسیدگی و بی تدبیری دولت گذشته برای رسیدگی به امور مردم است.

دکتر احمدی با تاکید بر اینکه شهر های مرزی استان که در بن بست قرار گرفته اند دچار محرومیت بوده اند اظهار داشت: ما به عنوان خدمتگزاران رسمی مردم، همه موظفیم تلاش خود را برای زدودن غبار محرومیت از چهره این مناطق بکار گیریم.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه سفر های شهرستانی مسئولین استان با هدف مشاهده و لمس مشکلات مناطق محروم صورت می گیرد خاطر نشان کرد: دولت یازدهم دولت راستگویان است و واقعیت های موجود را اعلام و بر اساس آن خدمات خود را ارائه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل شهر دبیران بیکاری است گفت: کشاورزی و دامپروری قادر به حل مشکلات اشتغال این منطقه نخواهد بود و مسئولین شهرستان با مطالعه ظرفیت ها و زمینه های موجود در این منطقه شرایط ایجاد واحد های صنعتی و تولیدی را فراهم کنند.

در ادامه نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهر دبیران ازمردمی زحمتکش، پرتوان و قانع برخوردار است اظهار داشت: شهر دبیران جمعیت بالایی دارد و نیازمند توجه خاص مسئولین استانی می باشد.

دکتر احمدی با اشاره به گرمسیری شدن تعرفه برق شهرستان های داراب و زرین دشت، بیان داشت: این مصوبه هیات دولت به کاهش هزینه های مردم کمک بسیاری خواهد کرد.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم زیر سایه مقام معضم رهبری و با برنامه ریزی صحیح دولت تدبیر و امید و همچنین مدیریت عالی استاندار فارس منشا خدمات ارزنده ای باشیم و رضایت خداوند و مردم را جلب کنیم.

 

تصاوير

IMG_0902 (Copy)IMG_0907 (Copy)IMG_0911 (Copy)IMG_0914 (Copy)IMG_0924 (Copy)IMG_0910 (Copy)IMG_0894 (Copy)