خوش آمدید

تمام زندگی ما باید با قرآن مانوس شود

 

فرماندار زرین دشت گفت: تمام زندگی ما باید با قرآن مانوس شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در مراسم افتتاحییه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن دانش آموزی شهرستان اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم هم به ما آرامش می دهد و هم ما را از نتیجه اعمال خوب و بد خود آگاه می سازد.

فرماندار زرین دشت به گفتن اذان و خواندن قرآن در گوش نوزادان در آغاز تولد اشاره کرد و افزود: معنویت و انس با قرآن در وجود همه مسلمانان و شیعیان وجود دارد.

وی ادامه داد:آشنایی با قرآن و احکام الهی و زمزمه کردن آیات نورانی قرآن کریم نه تنها راه مبارزه با بدی ها، بد اخلاقی ها و دشمنی های انسانی در این دنیا است بلکه باعث آرامش روح و روان انسان می شود.

حسنی رسالت آموزش و پرورش در انتقال ارزش های انقلاب به جوانان را سنگین دانست و خاطر نشان کرد: ایام الله دهه فجر بهترین زمان برای انتقال ارزش ها و آرمان های انقلاب به جوانان و دانش آموزان است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه دانش آموزان مسئولان آینده نظام جمهوری اسلامی خواهند بود اظهار داشت: مسئولیتی که امروز به همه ما واگذار شده است به واسطه خون شهدای دانش آموز و دیگر شهدای گرانقدر می باشد که با جان فشانی های خود انقلاب و نظام را تثبیت کرده اند.

فرماندار زرین دشت گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، بانوان نیز در عرصه های مختلف حضوری فعال و پرنگ دارند.

وی ۲۲ بهمن ماه را بزرگترین جشن ملی کشور دانست و تاکید کرد: همه ما با حضور گسترده خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، پایبندی خود به نظام و ولایت فقیه را به دشمنان ثابت خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_9018 (Copy)IMG_9019 (Copy)IMG_9020 (Copy)IMG_9021 (Copy)