خوش آمدید

توسعه جامعه متکی به پرورش انسانهای آگاه است.

فرماندار زرین دشت در جلسه شورای آموزش و پرورش:
توسعه جامعه متکی به پرورش انسانهای آگاه است.
فرماندار زرین دشت گفت: رشد و توسعه یک کشور به پرورش انسان های آگاه و برخوردار از مسئولیت بستگی دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، ابراهیم خرم در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: نقش آموزش و پرورش در تربیت و رشد انسان ها بر هیچ کسی نیست و همه افراد بر تاثیر بی بدیل آموزش و پرورش متفق القولند.
وی با اشاره به اهمیت موضوع تعلیم و تربیت خاطرنشان کرد:
ضرورت توجه به رشد شخصیت دانش‌آموزان موجب شده است که این مسأله مهم به عنوان یکی از کارکردهای اساسی نظام آموزش و پرورش به حساب آید.
فرماندار زرین دشت با اشاره به نقش مهم خانواده در تعلیم و تربیت و ارتباط آن با آموزش و پرورش گفت: خانواده به عنوان یک نهاد اجتماعی ضامن سلامت و سعادت افراد چنانچه در تعامل دوسویه با آموزش و پرورش قرار گیرد حاصل این تعامل ، نسلی تربیت شده و آماده ی خدمت به آینده ی کشور اسلامی می گردد.
ابراهیم خرم با بیان اینکه معلم و دانش‌آموز، دو رکن اساسی آموزش و پرورش هستند تاکید کرد: این دو نسبت به یکدیگر حقوق و تکالیفی بر عهده دارند لذا باید تلاش کرد که شان و جایگاه هریک حفظ شود.
وی با تاکید بر اهمیت ابعاد تربیتی در آموزش و پرورش اظهار داشت: تربیت در تمام ابعاد اعتقادی، عبادی و اخلاقی کار ساده ای نیست. لذا لازم است همه‌ی عوامل مؤثر بر تربیت در مدرسه و خارج از آن به طور هماهنگ به تربیت افراد بپردازند.