خوش آمدید

جلسه تودیع ومعارفه روسای قدیم و جدید اداره ورزش وجوانان شهرستان تشکیل شد

 

جلسه تودیع ومعارفه روسای قدیم و جدید اداره ورزش وجوانان با حضور حسنی معاون فرماندار و حسنی معاون مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، حسنی معاون فرماندار شهرستان زرین دشت در این جلسه با اشاره به نقش ورزش در پویایی ورشد جامعه گفت: باید زمینه آموزش و کشف استعدادها فراهم شود تا بتوانیم در راستای ارتقای ورزش قهرمانی گامهای اساسی برداریم.

وی افزود: یکی از دلایل عدم گرایش افراد به ورزشهای همگانی نیز به دلیل عدم حضور مربیان و نیروهای مشتاق در عرصه ورزش است.

حسنی ارتقای فرهنگ روحیه جوانمردی را یکی از اهداف توسعه ورزش دانست وتاکید کرد: قهرمانی درجه ای از ورزش است و زمانی که ورزشکار به مدال می رسد علاوه بر ارزشهای قهرمانی یک جایگاه اجتماعی نیز با خود به یدک می کشد.

معاون فرماندار در ادامه خطاب به حسنی معاون مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان فارس گفت: زیبنده شهرستان زرین دشت نیست که با جمعیتی بیش از ۷۰ هزار نفر، اداره ورزش و جوانان آن به صورت نمایندگی اداره شود، انشاء اله با همکاری مجموعه عزیزان در اداره کل زمینه استقلال آن فراهم گردد.

حسنی همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو تصریح کرد: با توجه به اینکه قشر عظیمی از رای دهندگان در انتخابات ۲۴ خردادماه جوانان هستند لذا بایستی زمینه حضور پرشور همه جوانان و ورزشکاران در این انتخابات فراهم شود.

اضافه می گردد که در پایان جلسه رضا حسنی به عنوان مسئول جدید نمایندگی اداره ورزش و جوانان شهرستان منصوب و از زحمات امیری سرپرست سابق آن اداره تقدیر شد

 

 

 

تصاوير

IMG_5248IMG_5244IMG_5245IMG_5247