خوش آمدید

جوانان به عنوان قشر تاثیرگذار در سرنوشت هر جامعه ای محسوب می شوند

 

فرماندار زرین دشت گفت: جوانان به عنوان قشر تاثیرگذار در سرنوشت هر جامعه ای محسوب می شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: نقش بی بدیل جوانان در به وجود آمدن انقلاب اسلامی انکار ناپذیر خواهد بود.

فرماندار زرین دشت اظهار داشت: حمایت و پشتیبانی جوانان از کشور همیشگی بوده و یکی از نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی همین امر مهم می باشد.

وی با اشاره به ناکامی دشمنان در استفاده از ابزارهای نظامی علیه جمهوری اسلامی، عنوان کرد: دشمنان نظام با استفاده از جنگ نرم و تهاجم فرهنگی، به دنبال گمراهی جوانان و دوری آنان از اهداف و آرمان های انقلاب هستند.

حسنی ادامه داد: همه مسئولان باید توجه ویژه ای به مشکلات جوانان داشته باشند و در کاهش مشکلات این قشر بزرگ و پشتیبان نظام اهتمام جدی به خرج دهند.

فرماندار زرین دشت اشتغال را یکی از مشکلات امروزی جوانان دانست و افزود: باید با برنامه ریزی دقیق زمینه اشتغال جوانان را فراهم کنیم.

وی از توجه ویژه دولت تدبیر و امید به اشتغالزایی خبر داد و گفت: یکی از برنامه های دولت حمایت از کارخانه های صنعتی و تولیدی نیمه فعال داخلی، برای فعالیت دوباره و ایجاد زمینه اشتغال جوانان می باشد.

به برنامه ریزی برای افزایش ازدواج بین جوانان تاکید کرد و اظهار داشت: با راهنمایی و مشاوره دادن به جوانان در زمینه ازدواج به تداوم و پایداری این امر خدا پسندانه کمک خواهیم کرد.

 

 

 

 

تصاوير

IMG_9031 (Copy)IMG_9032 (Copy)IMG_9033 (Copy)IMG_9034 (Copy)IMG_9035 (Copy)IMG_9036 (Copy)IMG_9038 (Copy)