خوش آمدید

حضور مدیر کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان فارس در شهرستان

 

دکتر عباسی مدیر کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان فارس با حضور در شهرستان و دیدار با فرماندار زرین دشت، از پروژ ها و کارخانه های متعدد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، اقتصادی فرماندار شهرستان در این دیدار با اشاره به وضعیت پروژه های متعدد در شهرستان گفت: به حمداله با پیگیری، تشکیل جلسلت مختلف، همکاری ادارات و تشویق پیمانکاران بسیاری از پروژه ها به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی با اشاره به پروژه مسکن مهر افزود: در سال ۸۹ این پروژه در مرحله فونداسیون بود که خوشبختانه با عنایت خداوند و یاری مسئولین به صورت ویلایی تک واحدی احداث شد و هم اکنون نیز در صورت تامین آسفالت، این مجموعه آماده بهره برداری است.

اقتصادی در ادامه اظهار داشت: یکی از خواسته های به حق مردم و جوانان شهر شهرپیر، تکمیل سالن ورزشی کارگران آن شهرمی باشد، لذا انتظاراز دکتر عباسی و مجموعه همکاران ایشان است که به نگاهی ویژه اعتبار لازم به منظور تکمیل پروژه را تخصیص دهند.

دکتر عباسی مدیر کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه اعتبارات عمرانی نسب به قبل کاهش یافته است تاکید کرد: با توجه به وضعیت نا مناسب اعتبارات، اما تلاش می کنیم که علاوه بر تکمیل تجهیزات اداری، ساخت سالن ورزش کارگران را نیز به اتمام برسانیم.

همچنین در ادامه نیز از پروژه های مسکن مهر در شهر حاجی آباد، مسکن ۲۰ واحدی رهبری، کارخانه تولید خوراک دام و طیور، سالن ورزشی کارگران و کارخانه تولید میلگرد نورد ایزدخواست بازدید شد.

 

 

 

 

تصاوير

IMG_5114IMG_5072IMG_5083IMG_5092IMG_5103IMG_5108IMG_5110