خوش آمدید

خدمات دولت را نادیده نگیریم

فرماندار زرین دشت در جلسه شورای اداری:
خدمات دولت را نادیده نگیریم.
فرماندار زرین دشت گفت: علی رغم تمام مشکلات نباید خدمات دولت را نادیده بگیریم/ حمایت از کالای ایرانی سرلوحه کار مدیران قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، ابراهیم خرم در جلسه شورای اداری گفت: انقلاب اسلامی ثمره خون هزاران شهید است و ما مدیون قطره قطره خون شهدا هستیم.
وی با با بیان اینکه مردم همواره با حضور در صحنه های حساس خود را اثبات کرده اند اظهار داشت: اکنون زمان این است که با خدمت صادقانه ، ما نیز خود را به مردم اثبات کنیم.
فرماندار زرین دشت تصریح کرد: اگر به دنبال ایجاد رونق و اقتصادی پویا در شهرستان هستیم این مساله تنها با کار و تلاش بیشتر دست یافتنی خواهد شد.
ابراهیم خرم با بیان اینکه ریشه بسیاری از مشکلات از عدم توجه به موضوع امر به معروف ونهی از منکر است خاطرنشان کرد: باید برای این مساله که از ضروریات دین مبین اسلام به شمار می رود اهمیت بیشتری قایل شویم.
وی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت: به منظور استقلال و رشد اقتصادی کشور و با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب ضرورت حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی بیش از پیش مورد انتظار است.
فرماندار زرین دشت همچنین ضمن تقدیر از اداراتی که همکاری و اهتمام لازم در زمینه راه اندازی شبکه دولت داشتند گفت: با توجه به ضرورت اجرای این طرح، لازم است که ادارات باقیمانده در اسرع وقت نسبت به راه اندازی آن اقدام نمایند.