خوش آمدید

دهه فجر بهترین فرصت برای بازگو کردن رخدادها و اتفاقات سال ۵۷ می باشد

 

فرماندار زرین دشت گفت: دهه فجربهترین فرصت برای بازگو کردن رخدادها و اتفاقات سال ۵۷ می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان گفت:اکنون که در آستانه فرا رسیدن ایام الله دهه فجر قرار داریم باید از این فرصت برای معرفی بهتر دستاوردهای انقلاب و نظام استفاده و جوانان را با اهداف شهدای انقلاب آشنا کرد.

فرماندار زرین دشت بیان اهداف انقلاب و تبین دستاوردهای آن را وظیفه همگانی دانست و خاطرنشان کرد: کوتاهی در این زمینه خیانت به خون شهداء محسوب می شود.

حسنی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی با برنامه ریزی درست در جهت هرچه بهتر و پربارتر برگزار شدن برنامه های دهه فجر اقدام کنند.

وی کوتاهی مسئولین در برگزاری برنامه های دهه فجر را بی احترامی به انقلاب دانست و افزود: همه ما باید ادامه دهنده راه شهداء و حافظ آرمان های انقلاب و نظام باشیم.

فرماندار زرین دشت ضمن تاکید بر دیدار مسئولین با خانواده های شهداء، حضور پرنگ مسئولان شهرستان در برنامه های دهه فجر، بخصوص راهپیمایی ۲۲ بهمن را خواستار شد.

حسنی گفت: در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به اجرای باشکوه برنامه های دهه فجر می شود و باید با برگزاری با شکوه این برنامه ها اقتدار و بصیرت مورد نظر مقام معظم رهبری را به جهانیان نشان داد.

اضافه می گردد در این جلسه هر یک از مسئولین برنامه های قابل اجرای خود در ایام الله دهه فجر را ارائه کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_8785 (Copy)IMG_8786 (Copy)IMG_8789 (Copy)IMG_8790 (Copy)IMG_8795 (Copy)IMG_8796 (Copy)IMG_8797 (Copy)IMG_8799 (Copy)