خوش آمدید

دیدار استاندار فارس با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهر حاجی آباد

 

استاندار فارس با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهر حاجی آباد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، دکتر سید محمد احمدی استاندار فارس در جمع خانواده های شهدا و ایثار گران شهرستان زرین دشت با بیان اینکه پاداش خانواده های شهدا کمتر از شهدا نیست اظهار داشت: خانواده های شهدا بیشترین حق را بر گردن نظام اسلامی دارند و در عین حال کمترین توقعات را از مسئولان مطالبه می کنند.

نماینده عالی دولت در استان فارس خاطر نشان کرد: در مقابل خانواده های شهدا افراد زیاده خواه وجود دارند که همواره در حال انتقاد کردن هستند و ما این افراد را دلسوز نظام نمی دانیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در مقابل تمام استکبار جهانی ایستاده و خم به ابرو نمی آوردند افزود: این عزت طلبی به دلیل شناخت مردم ایران و تکیه به آنان توسط رهبر معظم انقلاب است.

استاندار فارس با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب همواره تکیه به مردم و استفاده از منابع و توان داخلی را مورد تاکید قرار می دهند گفت: دشمنان هیچ گاه نیاز های ما را رفع نکرده اند و مسیر توسعه ما را هموار نخواهند کرد و ما هرچه داریم از تکیه بر توان خود و ایثارگری شهدا و جانبازان داریم.

نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: یکی از رموز موفقیت نظام جمهوری اسلامی مردمی بودن آن است و ارتباط ، دلبستگس و همدلی مردم با مسئولان نظام در دنیا بی نظیر است.

دکتراحمدی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید بر آمده از آرای مردم و مصمم به گسترش خدمت گذاری در سطح کشور است افزود: خدمت به مناطق محروم در سر لوحه مسئولان دولت یازدهم قرار دارد و در این راستا سفر های شهرستانی مسئولان استان به منظور درک مشکلات مردم در دستور کار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه با وجود مشکلات بزرگی همچون تهاجم ۸ ساله رژیم بعثی عراق با حمایت های همه جانبه قدرت های جهانی و منطقه ای و تحریم های سنگین اقتصادی قافله سازندگی از حرکت باز نمانده و شهر ها و روستا ها آباد شده اند افزود: امیدورایم با گره گشایی از پرونده هسته ای و به نتیجه رسیدن مذاکرات گشایش بیشتری ایجاد شود.

استاندار فارس در پایان تاکید کرد: دولت تدبیر و امید با پیروی از منویات مقام معظم رهبری تلاش می کند عاشقانه و خالصانه به مناطق مختلف کشور به ویژه بخش های محروم خدمت رسانی کند.

در ادامه فرماندار زرین دشت اظهار داشت: یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید کمک به پیشرفت مناطق کمتر توسعه یافته است و این امر با پیروی از منویات مقام معظم رهبری امکان پذیر خواهد بود.

حسنی با اشاره به گرمسیری شدن تعرفه برق شهرستان زرین دشت، بیان داشت: هدیه بزرگ دولت تدبیر و امید به مردم شهرستان زرین دشت که با پیگیر های نماینده مردم شهرستان در مجلس حاصل شد کمک شایانی به صرفه جویی در هزینه های مردم خواهد کرد.

 

تصاوير

IMG_1013 (Copy)IMG_0986 (Copy)IMG_0987 (Copy)IMG_0988 (Copy)IMG_0999 (Copy)IMG_1005 (Copy)IMG_1008 (Copy)