خوش آمدید

دیدار فرماندار با امام جمعه، بخشدار ایزدخواست و شورای اسلامی شهر شهرپیر

 

حسنی فرماندار زرین دشت با حجت الاسلام والمسلمین مومنی تبار، محمدی بخشدار ایزدخواست و اعضای شورای اسلامی شهر شهرپیر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرماندار زرین دشت، حسنی، حجت الاسلام والمسلمین مومنی تبار امام جمعه شهرپیر را پدر معنوی جامعه شهرپیر و بخش ایزد خواست دانست و اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر از وظایف همیشگی انسان ها است و اگر این فریضه مهم الهی ترک شود، ظلم و ستم در جامعه فراگیر می شود.

وی با بیان اینکه صداقت، تنها شیوه دوستی است که در آن نمیتوان تقلب کرد ادامه داد: مردم خواسته های زیادی از شورای شهر دارند که اولین و مهمترین آن صداقت ورزی است.

حسنی با اشاره به اینکه همواره حق با مردم است، تاکید کرد: همه ما باید در خدمت به مردم سنگ تمام گذاشته و با تمام وجود تلاش کنیم.

فرماندار زرین دشت با تاکید بر اینکه خواسته های مردم شهرپیر از شورای آن شهر با دوره های قبل متفاوت است اظهار داشت: این تفاوت سطح انتظارات به دلیل افزایش سطح بینش سیاسی، علمی و فرهنگی مردم است.

وی با اشاره به ترک برداشتن دیوار تحریم ها افزود: با دیپلماسی فعال دولت تدبیر و امید و برداشتن تحریم ها شاهد کاهش مشکلات و پیشرفت و آبادانی بیشتر در ایران اسلامی، استان فارس و شهرستان زرین دشت خواهیم بود.

خاطر نشان می گردد: در ابتدای این جلسه حجت الاسلام مومنی تبار امام جمعه شهر شهر شهرپیر، محمدی بخشدار ایزد خواست و علی پور به نمایندگی از اعضای شورای شهر شهرپیر ضمن عرض تبریک به حسنی فرماندار زرین دشت، مسائل و مشکلات مربوط به شهر شهرپیر و بخش ایزد خواست را بازگو کردند.