خوش آمدید

دیدار فرماندار با مردم روستای زیراب

 

فرماندار زرین دشت به اتفاق معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و تنی چند از مسئولین ادارات شهرستان با مردم روستای زیراب دیدار و مسایل و مشکلات آن ها را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در این دیدار با بیان اینکه وجود ۲۴ شهید و ۳۵۰ رزمنده، ایثارگر و جانباز در روستای زیراب را نشان از ولایت مداری و پایبندی مردم این روستا به اهداف و آرمان های انقلاب است، گفت: خداوند را شاکرم که توفیقی حاصل شد تا به اتفاق جمعی از مسئولین ادارات در ساعتی مقدس در خدمت شما باشیم..

فرماندار زرین دشت افزود: نماز ستون دین ما است و به جا آوردن آن منشا برکات مختلف اجتماعی، فرهنگی و بهداشتی زیادی خواهد بود.

وی ضمن تشکر از مردم شهرستان و اهالی روستای زیراب به خاطر حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: حضور و استقامت مردم بعد از گذشت ۳۵ سال از انقلاب بیانگر ولایت مداری و اطاعت از توصیه امام راحل (ره) است.

حسنی اشتغالزایی را یکی از برنامه های خود دانست و بیان داشت: برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات باید از ظرفیت های شهرستان استفاده کرد.

فرماندار زرین دشت  برعدم به کارگیری اتباع بیگانه و غیر مجاز در فعالیت های ساختمانی تاکید کرد و افزود:با استفاده از اتباع غیر مجاز در فعالیت های مختلف باعث بیکاری هموطنان و دوستان خود خواهید شد.

حسنی به خدمات ارزنده اخیرنظام جمهوری اسلامی در روستای زیراب اشاره و عنوان کرد: راه اندازی سیستم فرستنده دیجیتال، دکل بی تی اس تلفن همراه اول افتتاح درمانگاه ، تخصیص اعتبار بهسازی روستا و ساخت پل از جمله مهمترین اقدامات صورت گرفته در نیمه دوم سال جاری در این روستا بوده است.

وی ادامه داد: اتحاد و همدلی خوبی بین مسئولین ادارات برقرار است و طی سه ماه گذشته اقدامات قابل توجهی در راستای برطرف کردن مشکلات مردم صورت گرفته است.

لازم به ذکر است در این دیدار پیرامون مسایلی همچون احداث مجتمع دامی در روستا، واگذاری زمین مسکونی به جوانان، ایجاد فضای سبز، آسفالت و تسطیح معابر بحث و تصمیماتی اتخاذ شد.

 

 

 

تصاوير

IMG_9930 (Copy)IMG_9905 (Copy)IMG_9906 (Copy)IMG_9907 (Copy)IMG_9913 (Copy)IMG_9916 (Copy)IMG_9917 (Copy)IMG_9923 (Copy)