خوش آمدید

دیدار فرماندار با کارکنان بنیاد مسکن شهرستان

 

فرماندار زرین دشت به مناسبت دهه حساب ۱۰۰ امام و سالروز تشکیل بنیاد مسکن با رییس و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن و دهه حساب ۱۰۰ امام، اظهار داشت: دستور حضرت امام (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد مسکن نشان از آینده نگری ایشان دارد و یکی از فرامین بزرگ آن بزرگوار می باشد.

فرماندار زرین دشت افزود: اکثر نهادهای انقلابی که به دستور امام راحل(ره) تاسیس شده اند به دنبال ارئه خدمات به مردم هستند.

وی گفت: اگر امروزه شاهد کمترین خسارت پس از وقوع زمین لرزه می باشیم به دلیل زحمات بنیاد مسکن در راستای اعطای تسهیلات مقاوم سازی به مناطق مختلف می باشد.

حسنی با اشاره به خدمات بی شمار نظام جمهوری اسلامی به مردم شهرستان، ادامه داد: پیشرفت و توسعه زرین دشت در گرو تلاش بیشتر ما می باشد و باید با برنامه ریزی زمینه ارائه خدمات بیشتر به مناطق دور دست شهرستان را فراهم کنیم.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه خدمات رسانی به مردم را با اندیشه های سیاسی عجین نمی کنیم، خاطر نشان کرد: خدمات رسانی باید با اولویت بندی و براساس نیاز مردم ارائه شود.

وی با بیان اینکه اجرای طرح هادی در روستاها خدمت بزرگی به مردم می باشد، اظهار داشت: زیبا سازی فضای ورودی شهرستان، موجب ترغیب مسافران و گردشگران به بازدید از دیگر مناطق شهرستان خواهد شد.

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار برومند رییس بنیاد مسکن شهرستان با ارائه گزارشی، اهم فعالیت های انجام شده بنیاد در سال ۹۲ را تشریح کرد.

 

تصاوير

IMG_1074 (Copy)IMG_1062 (Copy)IMG_1064 (Copy)IMG_1066 (Copy)IMG_1068 (Copy)IMG_1069 (Copy)IMG_1070 (Copy)