خوش آمدید

دیدار فرماندار و مدیر کل سیاسی استانداری فارس با نماینده ولی فقیه در شهرستان

 

فرماندار زرین دشت به همراه هاشمی مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و بخشدار ایزدخواست با حجت الاسلام بازیار نماینده ولی فقیه در شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت،هاشمی در این جلسه گفت: یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید در انتصابات شهرستانی، انتخاب افراد هماهنگ با ائمه جمعه به منظور ارائه خدمات بیشتر به مردم می باشد.

مدیر کل سیاسی استانداری فارس گفت: از برنامه های دیگر دولت تدبر و امید اجرای چند پروژه بزرگ در هر شهرستان می باشد و انجام این عمل بزرگ نیازمند حمایت امام جمعه و نماینده مجلس شورای اسلامی از مسئولین شهرستان است.

وی ادامه داد: مسئولین استان در تلاش هستند تا سرمایه داران را به سرمایه گذاری در شهرستان های کمتر توسعه یافته سوق دهند و تحقق یافتن این مهم نیازمند حمایت مسئولین شهرستان می باشد.

هاشمی افزود: هماهنگی و اتحاد ایجاد شده در شهرستان زرین دشت نعمت بزرگی است که موجب خرسندی مسئولان استان شده است.

در ادامه فرماندار زرین دشت، استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان در برطرف کردن مشکلات را یکی از برنامه های خود دانست و بیان داشت: هر هفته با تعدادی از مسئولین ادارات به منظور بررسی و حل مشکلات با مردم روستاها دیدار خواهیم داشت.

حسنی به برنامه تجلیل از رزمندگان،جانبازان و ایثارگران اشاره کرد و گفت: همراهی و هماهنگی ائمه جمعه در اجرای برنامه ها قابل تقدیر و مثال زدنی می باشد.

وی افزود: با برقراری ارتباط و تعامل موثر با مدیران کل استان موفق به دریافت اعتبارات بسیار خوبی برای بخش های مختلف شهرستان شده ایم.

حجت الاسلام بازیار نیز با بیان اینکه تغییر و تحولات صورت گرفته در شهرستان هوشمندانه و با تدابیر خاصی انجام شد اظهار داشت: وحدت ایجاد شده در شهرستان به مدیریت فرماندار، مایه خیر و برکات بسیار خوبی برای مردم خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان یکی از مهمترین برکات دولت تدبیر و امید را ایجاد فضای همدلی در شهرستان دانست و افزود: در دولت یازدهم شاهد حضور پرنگ تر مسئولین استانی در شهرستان می باشیم.

 

 

 

تصاوير

IMG_0228 (Copy)IMG_0217 (Copy)IMG_0222 (Copy)IMG_0224 (Copy)IMG_0225 (Copy)IMG_0226 (Copy)IMG_0227 (Copy)