خوش آمدید

دیدار فرماندار و مدیر کل سیاسی با اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان

 

طی جلسه ای فرماندار زرین دشت، هاشمی مدیر کل سیاسی استانداری فارس، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و بخشدار ایزدخواست با اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، هاشمی مدیر کل سیاسی استانداری با بیان اینکه همه اقدامات انجام شده در انتخابات به منظور اقتدار بیشتر نظام جمهوری اسلامی بوده است اظهار داشت: دولت جمهوری اسلامی از بدو انقلاب تا ظهور امام عصر(عج) دولت مردمی بوده و خواهد بود.

مدیر کل سیاسی استانداری فارس افزود: اعضای ستاد دکتر روحانی باید نظرات و انتقادات مردم را جمع آوری کرده و به مسئول سیاسی شهرستان ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه حق طبیعی دولت توجه به حامیان و طرفداران خود است، خاطر نشان کرد: این به این معنی نیست که طیف های دیگر باید حذف شوند ودر حاشیه قرار گیرند.

هاشمی استفاده از نیروهای ارزشی و شایسته را از برنامه های دولت دانست و گفت: اولین قدم پیشرفت و ترقی هر منطقه ای وجود نیروی انسانی توانمند و شایسته در آن منطقه است و در انتصابات نیز استفاده از نیروهای بومی شایسته که به تفکر و برنامه های دولت اعتقاد دارند در اولویت قرار دارد.

مدیر کل سیاسی استانداری فارس ادامه داد:همه ما باید در راستای عملی شدن وعده های دکتر روحانی تلاش کنیم تا امیدی که در دل مردم زنده شده است نامید نشود.

وی بیان داشت: نظام جمهوری اسلامی ثمره خون شهدا می باشد که با پشتوانه و امید مردم تثبیت شده است و اگر به خاطر عملکرد بد مسئولی، مردم از نظام بدبین شوند، تبعات بسیاربدی خواهد داشت.

در ادامه حسنی گفت: برنامه های هر کشور، استان و شهرستانی حول محور چهار موضوع سیاسی، اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی می چرخد.

فرماندار زرین دشت به بیان فعالیت های انجام شده در چهار موضوع فوق پرداخت و اظهار داشت: یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید حمایت از تولید کنندگان نیمه فعال و سرمایه داران به منظور سرمایه گذاری در کشور است.

وی با بیان اینکه توسعه راههای ارتباطی به پیشرفت و ترقی هر منطقه ای کمک می کند خاطر نشان کرد: احداث راه گلکویه – دهکویه کمک بزرگی به خارج شدن شهرستان از بن بست خواهد کرد و مردم انتظار دارند با افتتاح این پروژه در سال آینده این مهم محقق شود.

حسنی افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات بسیار ارزنده ای در شهرستان صورت گرفته است و انتظار مردم از دولت یازدهم افزایش خدمات و امکانات است.

فرماندار زرین دشت بیان داشت: با همکاری،همفکری و همچنین استفاده از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، به ارتقا و پیشرفت شهرستان کمک خواهیم کرد.

گفتنی است در این جلسه تعدادی از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_0244 (Copy)IMG_0229 (Copy)IMG_0231 (Copy)IMG_0233 (Copy)IMG_0234 (Copy)IMG_0235 (Copy)IMG_0237 (Copy)IMG_0239 (Copy)IMG_0242 (Copy)