خوش آمدید

دیدار فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان با امام جمعه حاجی آباد

 

در اولین روز دهه فجر، فرماندار زرین دشت به همراه مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان با امام جمعه شهر حاجی آباد و نماینده ولی فقیه در شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه در اولین روز دهه فجر به منظور ادای احترام به بناینگذار انقلاب و تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خواهد بود.

فرماندار زرین دشت با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران ثمره رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و باحمایت و پشتیبانی مردم و ریخته شدن خون صدها  شهید به دست آمده وما می بایست در جهت حفظ این هدیه الهی در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری بیش از پیش تلاش کنیم.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان با اشاره به حوادث بهمن ماه سال ۵۷ خاطر نشان کرد: حرکت مردم ایران و برپایی راهپیمایی در ۱۹ بهمن سال ۵۷ یکی از بزرگترین حرکات تا قبل از انقلاب محسوب می شود.

حسنی از افتتاح چندین پروژه عمرانی در دهه فجر سال جاری خبر داد و گفت: دهه فجر نشان دهنده عظمت انقلاب اسلامی است و برنامه های آن باید منظم و باشکوه برگزار شود.

وی از مسئولین ادارات به خاطر ایجاد اتحاد و همدلی تشکر کرد و عنوان کرد: اتحاد به وجود آمده باعث ارائه خدمات بیشتر و همچنین کاهش مشکلات مردم خواهد شد.

 

تصاوير

IMG_8895 (Copy)IMG_8881 (Copy)IMG_8882 (Copy)IMG_8883 (Copy)IMG_8884 (Copy)IMG_8892 (Copy)IMG_8894 (Copy)