خوش آمدید

رزمندگان، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا بزرگترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی هستند

 

فرماندار زرین دشت گفت: رزمندگان، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا بزرگترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در مراسم تجلیل از رزمندگان و یادواره شهدای فرهنگی شهرستان اظهار داشت: هدف همه شهدا، رزمندگان و ایثار گران هشت سال دفاع مقدس حفاظت از انقلاب و اقتدار نظام بود.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه شهدا آینده نظام و کشور را مقدم برآینده خود می دانستند، خاطر نشان کرد: در دوران دفاع مقدس هیچ رزمنده ای به فکر گرفتن پست و مقام و فرماندهی نبود و هدف همه آن ها عقب راندن دشمن از خاک کشور و پاسداری از انقلاب بود.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بسیج در پنجم آذر ماه سال ۵۸ اشاره کرد و افزود: امام راحل با درایت و بصیرت خود می دانستند که دشمنان به دنبال سرنگونی نظام هستند و دیدید که در سال ۵۹ بسیجیان چگونه در مقابله با دشمن جانفشانی کردند.

وی گفت: امنیت و آرامش کنونی کشور مدیون خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و این عزیزان هرگز از یاد و خاطره ملت ایران پاک نمی‌شوند.

حسنی نقش رزمندگان در عصر حاضر را بسیار مهم دانست و افزود: جبهه امروز، جبهه جنگ نرم و جبهه تهاجم فرهنگی است و همه ما باید با آگاهی در این راه مقابله و جانفشانی کنیم.

فرماندار زرین دشت از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان خواست تا با سرکشی از خانواده های معظم شهدا،رزمندگان و ایثارگران، مشکلات این عزیزان را بررسی و در برطرف کردن آن ها اقدام کنند.

وی با دعوت از این عزیزان برای حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: رزمندگان و ایثارگران همچون گذشته در صحنه های مختلف حضوری پرنگ خواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_9289 (Copy)IMG_9266 (Copy)IMG_9269 (Copy)IMG_9275 (Copy)IMG_9277 (Copy)IMG_9280 (Copy)IMG_9284 (Copy)