خوش آمدید

روحیه دینی و انقلابی را در جامعه زنده نگه داریم .

فرماندار زرین دشت گفت: با ترویج و نشر احکام و امور دین مبین اسلام، روحیه دینی و انقلابی را در جامعه زنده نگه داریم که این مهم از اولویت های اداره تبلیغات اسلامی باید باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، ابراهیم خرم در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات شهرستان گفت:
قطعا آثار و نتایج فعالیت فرهنگی ملموس و زودبازده نیست و در آینده ظهور و بروز پیدا می کند
وی تبلیغ دین و فرهنگ ناب اسلامی ، مقابله با تبلیغات سو و تهاجم فرهنگی دشمنان ،پشتیبانی و نظارت بر تبلیغات دینی مردم ، اعزام مبلغ و جذب روحانی ، انجام امور فرهنگی را از وظایف اصلی سازمان تبلیغات اسلامی برشمرد و افزود: خوشبختانه با اقدامات و فعالیت های مطلوب اداره تبلیغات اسلامی و استقرار روحانی در روستاها شاهد نتایج مثبت فرهنگی اجتماعی در منطقه بوده ایم.
فرماندار زرین دشت ادامه داد: امیدواریم مدیریت جدید اداره تبلیغات ضمن پیگیری و مرتفع نمودن مشکلات مربوط به حوزه این اداره در زمینه اقدامات فرهنگی، همگام با دیگر ادارات گام های موثری بردارد.
وی با بیان اینکه امروزه تغییر و تحولات مدیریتی و جابه جایی مدیران در جامعه امری بدیهی،طبیعی و از اصول دموکراسی است اظهار داشت:
تغییرات مدیریتی عموماً در جهت پویایی و تحرک سیستم صورت می پذیرد و خلاقیت های فردی و گروهی زمانی به شکوفایی می رسند که با مولفه تحرک همراه باشند .
گفتنی است در پایان جلسه از زحمات حجت الاسلام ساداتی رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تقدیر و حجت الاسلام چمانه به عنوان رئیس جدید آن اداره معرفی شد.