خوش آمدید

سرپرست فرمانداری زرین دشت معرفی شد

 

با حضور دکتر فیروزآبادی معاون سیاسی وامنیتی استانداری فارس، هاشمی مدیرکل سیاسی وانتخابات،دکتر احمدی نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، اقتصادی فرماندار سابق، حسنی سرپرست فرمانداری، ائمه جمعه شهرهای حاجی آباد، دبیران و شهرپیر و سایر مدعوین سرپرست فرمانداری زرین دشت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، در این مراسم دکتر فیروزآبادی با بیان اینکه امنیت کشور ایران در جهان و منطقه مثال زدنی است اظهار داشت: با نگاهی به حوادث و اخبار کشورهای همسایه و کمی دور تر کشورهای شمال آفریقا این مسئله بارزتر خواهد بود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس با اشاره به اینکه در زمان جنگ دشمن به مرزهای غربی ایران در اروند رود حمله کرد افزود: اکنون با پیشرفت مرزهای جمهوری اسلامی ایران شاهد مبارزه با دشمن در مرزهای لبنان و اسراییل هستیم .

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات انجام شده توسط کادر دیپلماسی در ژنو خاطرنشان کرد: در کنار موضوع هسته ای، پذیرفتن ایران به عنوان قدرت برتر منطقه نیز جزء محورهای اصلی این مذاکرات بود.

دکتر فیروز آبادی با بیان اینکه طی سال های اخیر پیشرفت های قابل توجهی در زمینه های مختلف صورت گرفته است گفت: ایثار گری های شهدا و تدابیر حکیمانه رهبری از جمله رموز موفقیت ما در بخش های مختلف است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس حماسه سیاسی ۲۴ خرداد ۹۲ و روی کار آمدن دولت تدبیر و امید را از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد:باید با اتحاد و همدلی از فرصت ها استفاده کرد همانطور که مقام معظم رهبری نیز بر ایجاد امید در جامعه تاکید دارند.

دکتر احمدی نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی گفت:در سال های گذشته خدمات بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی تبعیت همیشگی مردم از مقام عظمی ولایت را ستودنی دانسته و افزود: حمایت ها و رهنمود های حکیمانه مقام معظم رهبری برای همه دولت ها باعث قوت قلب بوده است.

نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت ادامه داد: دیپلماسی شکل گرفته در منطقه را باید مدیون ایثارگری های شهدا، رهنمود های مقام معظم رهبری و دیپلماسی فعال دولت تدبیر و امید دانست.

حجت الاسلام والمسلمین بازیار امام جمعه شهرستان با بیان احادیثی از امام علی (ع) اظهار داشت:غفلت در برنامه ریزی یکی از آسیب های مهم مدیریت است.

وی با بیان اینکه ظرافت در برنامه ریزی یک شاخصه مهم برای یک مدیر است که بسیار برتر از امکانات و وسایل است افزود: یکی از آفت های جدی مدیریت نداشتن سعه صدر است.

اقتصادی فرماندار سابق زرین دشت گفت: خداوند را شاکرم که خدمت به مردم را زیر سایه مقام معظم رهبری به بنده حقیر عنایت کرد.

وی افزود: با علم و آگاهی از اینکه مسئولیت های که به افراد محول می شود به برکت خون شهدا است، تلاش کردم تا از این امانت بزرگ شهدا و امام راحل پاسداری کنم.

حسنی فرماندار جدید شهرستان زرین دشت نیز با بیان اینکه خداوند در زندگی نعمت های بی شماری به ما عطا کرده است اظهار داشت: داشتن والدین و فرزندان خوب، رهبر خوب، دولت خوب و مردم خوب همه از نعمت های خداوند متعال هستند.

سرپرست فرمانداری زرین دشت با اشاره به اینکه اعتدال یعنی نشاط سیاسی، رشد سیاسی و نشاط مردم خاطرنشان کرد::دولت دکتر روحانی، دولتی است که با شعار عقلانی، و قابل اجرا به نام اعتدال با خلق حماسه سیاسی توسط مردم بر سر کار آمد.

وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد اتحاد و همدلی بین مسئولان دولتی و غیردولتی هستم خاطر نشان کرد: توسعه بستر سرمایه گذاری برای بخش خصوصی به منظور ایجاد اشتغال بیشتر در اولویت کاری اینجانب خواهد بود.

گفتنی است این جلسه با معرفی جمشید حسنی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان زرین دشت و همچنین معرفی محمد عسکری زاده به عنوان معاون فرماندار زرین دشت و معرفی عبدالله حقیری به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان و تقدیر از فعالیت های خلیل اقتصادی فرماندار قبل و علی خندستان بخشدار مرکزی سابق زرین دشت پایان یافت.

 

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_7480IMG_7481IMG_7487IMG_7490IMG_7497IMG_7503IMG_7505IMG_7507