خوش آمدید

شهردار جدید شهر شهرپیر معرفی شد

 

با حضور فرماندار زرین دشت، امام جمعه شهرپیر، معاون مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس، بخشدار ایزدخواست و سایر مدعوین، مراسم تکریم و معارفه شهرداران قدیم و جدید شهر شهرپیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری سال ۹۳ با نام اقصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، اظهار داشت: سال جدید برای شهرستان زرین دشت خوش یمن بوده و نمونه آن را می توان در نزول رحمت الهی از برکات خداوند و گرمسیری شدن تعرفه برق شهرستان که هدیه هیات دولت به مردم و حاصل پیگیرهای نمایندگان همه ادوار و دکتر احمدی نماینده فعلی مردم شهرستان های داراب و زرین دشت بوده را مشاهده کرد.

فرماندار زرین دشت با اشاره به موضوعات اقتصاد مقاومتی و اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در سال جدید ادامه داد: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی که سیاست های کلان آن توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد و مرحله دوم هدفمندی یارانه ها دو رویداد اجرایی بسیار مهم در سال جاری هستند و همه ما باید با اطلاع رسانی لازم به اجرای موفق این برنامه ها کمک کنیم.

وی از افرادی که توان مدیریت اقتصادی خانواده خود را دارند در خواست انصراف از یارانه را داشت و گفت: با انجام این کار این فرصت برای دولت ایجاد می شود تا درآمد حاصل از هدفمندی را به سمت تولید ، ایجاد اشتغال و همچنین کمک به اقشار کم درآمد هدایت کند.

حسنی بیان داشت: یکی از برنامه های دولت تدبیر امید حضور مسئولان استانی در شهرستان ها می باشد و با هماهنگی های بعمل آمده، دکتر احمدی استاندار فارس به منظور بررسی مشکلات و ظرفیت های شهرستان و همچنین دیدار بامردم، به شهرستان سفر خواهند کرد.

فرماندار زرین دشت افزود: همه فرصت هایی که به دست ما رسیده به برکت انقلاب و نظام اسلامی و خون شهداست و باید آن را توفیق الهی بدانیم و شکر آن جز با خدمت خالصانه به مردم محقق نمی شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات خانی شهردار قدیم شهر شهرپیر تقدیر و فرجی به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد.

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_0770 (Copy)IMG_0775 (Copy)IMG_0776 (Copy)IMG_0778 (Copy)IMG_0781 (Copy)IMG_0786 (Copy)