خوش آمدید

شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تشکیل جلسه داد.

 

با حضور اقتصادی فرماندار زرین دشت، حجت السلام والمسلمین بازیار امام جمعه شهرستان و دیگر اعضا، جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، اقتصادی ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش و همچنین در گذشت حبیب الله عسگر اولادی یار صادق و مجاهد، امام(ره) و رهبری گفت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عزم جدی و همگانی مردم و مسئولین و همکاری با یکدیگر نیاز دارد.

فرماندار زرین دشت با تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی، اطلاعاتی در راستای مبارزه با این پدیده خانمان سوز اظهار داشت: همه ما باید در این زمینه به این عزیزان کمک کنیم.

وی با اشاره به نقش ادارات کمیته امداد، بهزیستی، آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات در زمینه پیشگیری و اطلاع رسانی تاکید کرد، از آنجا که این ادرات با جمعیت گسترده جامعه ارتباط دارند با برگزاری دوره های آموزشی می توانند عوارض و خطرات ناشی از استفاده مواد مخدر را گوشزد کنند.

اقتصادی با بیان اینکه، قیام امام حسین (ع) به منظور احیای امر به معروف، نهی از منکر و بقای دین جدش رسول الله(ص) صورت گرفت ادامه داد: انقلاب اسلامی به عنوان حرکتی در امتداد نهضت عاشورا با خطر استفاده جوانان از مواد مخدر روبرو است لذا باید با تعامل و همکاری همه جانبه با این تهاجم فرهنگی که از سوی دشمنان اسلام طراحی شده است به مبارزه پرداخت.

وی با اشاره به گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر صنعتی و تبعات جبران ناپذیر استفاده از اینگونه مواد تاکید کرد:همه باید در حوزه اختیارات خود، با دستگاههای امنیتی و انتظامی در راستای مبارزه با مواد مخدر همکاری لازم داشته باشیم.

 

تصاوير

IMG_7181IMG_7182IMG_7183IMG_7185IMG_7187IMG_7190IMG_7191