خوش آمدید

شورای پدافند غیر عامل شهرستان زرین دشت تشکیل جلسه داد.

با حضور فرماندار زرین دشت و مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری فارس،جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان زرین دشت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، ابراهیم خرم در این جلسه گفت: موضوع پدافند غیر عامل در طول تاریخ همیشه بخش مهمی از زندگی بشر بوده است.
وی افزود: کشور عزیزمان با توجه به موقعیت جغرافیایی و استراتژیک، دارای ویژگی ها و عوامل متعددی است که در سطح جهانی حساسیت هایی را متوجه خود ساخته است.
فرماندار زرین دشت ادامه داد: در پدافند غیرعامل تمام نهادها، نیروها، سازمان‌ها، صنایع و حتی مردم عادی می‌توانند نقش موثری ایفا کنند.
وی با اشاره به نقش پدافند غیر عامل در امنیت کشور و مدیریت بحران گفت: آنچه که در بحث پدافند غیر عامل حایز اهمیت است، موضوع کاهش آسیب‌پذیری در هنگام بحران، بدون استفاده از اقدامات نظامی و صرفا با بهره‌گیری از فعالیت‌های غیرنظامی، فنی و مدیریتی است.
فرماندار زرین دشت تاکید کرد: ضروری است که با آموزش های مستمر ، مدیران آمادگی و دانش لازم را دراین زمینه کسب کنند تا ایمن سازی زیرساختها فراهم و هزینه ها در هنگام تهاجم دشمن کاهش یابد.