خوش آمدید

فرمانداری زرین دشت: امروز بحث مواد مخدر به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است

 

فرماندار زرین دشت در جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت:امروز بحث مواد مخدر به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت،اقتصادی ضمن محکوم کردن اهانت فیلم سازان آمریکایی و صهیونیستی به مقدسات مسلمانان و در راس آن پیامبر اعظم حضرت محمد(ص) گفت:باید خدا را شاکر باشیم که مسلمانان کل دنیا به ویژه مردم ایران به صورت یکپارچه در روز جمعه گذشته به میدان آمدند و انزجار خود را از این حرکت شنیع اعلام نمودند.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه بیداری که اکنون در بین مسلمین ایجاد شده است قطعأ نشأت گرفته از انقلاب اسلامی است، افزود:ما در گذشته نیز شاهد حرکت های اینچنینی از طرف ایادی آمریکا و اسراییل در سطح جهان بوده ایم اما حضور باشکوه مردم مسلمان دنیا در صحنه به ویژه تسخیر سفارت آمریکا در لیبی افتخار بزرگی برای ما مسلمین در راستای مبارزه با استکبار است.

رییس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با بیان اینکه امروزه بحث مواد مخدر در شهرستان به یک معضل اجتمایی تبدیل شده است،خاطر نشان کرد: میزان کشفیات و مقابله با سوداگران مرگ در سال گذشته به مراتب بهتر از امسال بوده است لذا انتظار است که در بحث مقابله با جدیت و تلاش بیشتری فعالیت کنیم.

تصاوير

IMG_2386IMG_2387IMG_2388IMG_2389