خوش آمدید

فرماندار زرین دشت با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای خسویه دیدار کرد

 

فرماندار زرین دشت، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی ضمن دیدار با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای خسویه، مسایل و مشکلات این روستا را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی با بیان اینکه به دنبال برطرف کردن مشکلات مردم هستیم، اظهار داشت: همه ما برای حفظ آرامش مردم مسئولیم و باید در برابر نیازها و مطالبات مردم که ولی نعمتان جامعه هستند مسئولیت پذیر بوده و با مردم صادق باشیم.

فرماندار زرین دشت افزود: دولت تدبیر و امید با پشتوانه مردمی روی کار آمده است و برنامه های بسیار خوبی به منظور توسعه و پیشرفت کشور و همچنین خدمت به مردم دارد.

وی گفت: با افزایش جمعیت و همچنین توسعه روستا باید برنامه ریزی لازم برای فراهم آوردن امکانات اولیه زندگی در روستاها انجام گیرد.

حسنی ادامه داد: با توجه به اینکه روستای خسویه اولین روستای ورودی شهرستان از طرف مرکز استان می باشد، مکاتبات لازم با مسئولین استانی به منظور اختصاص اعتبار برای برطرف کردن مشکلات صورت گرفته است.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه در جلسات استانی اولین موضوعی که مطرح می کنم مشکل تامین آب شرب شهرستان است، خاطر نشان کرد: با پیگیری های بعمل آمده مقدمات تعویض هشت و نیم کیلومتر از خط انتقال آب بیخه دراز- حاجی آباد انجام شده است و در سال ۹۳ این عملیات آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است در این جلسه پیرامون مسایلی چون تامین آب شرب، بهسازی روستا و ارتقای روستای خسویه به شهر گفتگو شد.

 

تصاوير

IMG_0364 (Copy)IMG_0356 (Copy)IMG_0357 (Copy)IMG_0359 (Copy)