خوش آمدید

فضا سازی مناسب به وسیله علما و روحانیت موجب پیشرفت فرهنگی- مذهبی خواهد شد

 

فرماندار زرین دشت گفت: فضا سازی مناسب یه وسیله علما و روحانیت موجب پیشرفت فرهنگی و مذهبی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در جلسه بررسی مشکلات سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: فرهنگ چه درست و چه غلط اگر در شخصیت فرد و یا در جامعه ای شکل گرفت به همان روال پیش می رود.

فرماندار زرین دشت با اشاره به نهادینه شدن فرهنگ در شخصیت هر فردی اظهار داشت: با تغییر محیط و جامعه نمی توان فرهنگ را به راحتی تغییر داد.

وی افزود: با حضور حجت الاسلام بازیار امام جمعه شهرستان، اقدامات چشمگیری در راستای برگزاری مراسم مذهبی شکل گرفته و انشاالله فعالیت های موثری در این زمینه انجام خواهد شد.

حسنی با بیان اینکه وجود روحانی در مساجد شهرها و روستاها تاثیر زیادی بر شکل گیری فرهنگ صحیح در مراسم مذهبی دارد، ادامه داد: مساجد شهرتان با کمبود روحانی به منظور اقامه نماز جماعت و پاسخگویی به مسایل شرعی مردم روبرو است.

فرماندار زرین دشت بیان داشت: وقتی جوانان با مساجد انس بگیرند قطعا به مسایل انحرافی فکر نمی کنند و دنبال اینگونه مسایل نخواهند رفت.

وی گفت: وجود حوزه علمیه، بزرگترین مرکز تعلیم و تربیت روحانی در شهرستان، می تواند تا حدودی مشکل کمبود روحانی را برطرف سازد.

حسنی به کمبود نیروی انسانی در سازمان تبلیغات شهرستان اشاره کرد و افزود: سازمان تبلیغات از نیروهای انسانی متعهد بهره مند است و انتظار می رود این نیروها در زمینه اعتلای فرهنگ و تمدن اسلامی، افزایش یابند.

گفتنی است این جلسه با حضور حجت الاسلام محمود نژاد مدیر کل سازمان تبلیغات استان فارس، حجت الاسلام امیری معاون امور ادارات شهرستان ها، حجت الاسلام بازیار امام جمعه شهرستان زرین دشت و تنی چند از مسئولین ادارات تشکیل شد.

 

 

 

تصاوير

IMG_0022 (Copy)IMG_0013 (Copy)IMG_0016 (Copy)IMG_0018 (Copy)IMG_0019 (Copy)IMG_0021 (Copy)