خوش آمدید

مراسم آغاز جشن نیکو کاری در شهرستان زرین دشت برگزار شد

 

با حضور فرماندار، امام جمعه، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و تنی چند از مسئولین ادارات مراسم آغاز جشن نیکو کاری در شهرستان زرین دشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی با بیان اینکه امروز ۱۴ اسفند ماه مصادف با سالروز تاسیس کمیته امداد می باشد، اظهار داشت: امام خمینی(ره) ۲۲ روز بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به منظور کمک به نیازمندان دستور تاسیس کمیته امداد را صادر فرمودند.

فرماندار زرین دشت گفت: در سال های قبل از انقلاب نیز امام راحل(ره) کسانی را مامور رسیدگی به خانواده زندانیان سیاسی و نیازمندان گماشته بود.

وی افزود: کمیته امداد تنها نهادی است که حضرت امام(ره) اجازه دادند نام مبارکشان زینت بخش آن باشد و این نشان از جایگاه بزرگ این نهاد دارد.

حسنی با اشاره به اینکه دانش آموزان باید پدر و مادر خود را به شرکت در این امر خداپسندانه تشویق کنند، افزود: با برگزاری این جشن ها در مدارس دانش آموزان به کمک به دیگران بیشتر ترغیب می شوند.

فرماندار زرین دشت با قدرانی از این عمل خیر خواهانه کمیته امداد، بیان داشت: همه ما باید فرزندان خود را نیکوکار و نوع دوست تربیت کنیم.

 

تصاوير

IMG_0133 (Copy)IMG_0117 (Copy)IMG_0118 (Copy)IMG_0121 (Copy)IMG_0124 (Copy)IMG_0125 (Copy)IMG_0127 (Copy)IMG_0128 (Copy)