خوش آمدید

مراسم تودیع ومعارفه روسای قدیم وجدید اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان برگزارشد

 

با حضور حسنی فرماندار زرین دشت و رضازاده معاون امورصنایع اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان مراسم تودیع ومعارفه روسای قدیم وجدید اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان برگزارشد.

به گزارش روابط عموی فرمانداری شهرستان زرین دشت، حسنی در این مراسم گفت: یکی از برنهامه های مهم دولت، حمایت از سرمایه گذاران است و در این راستا برنامه هایی برای راه اندازی مجدد کارخانه های نیمه فعال پیش بینی کرده است.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه یکی از وظایف مهم رییس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، جذب سرمایه گذاران است تصریح کرد: باید با استفاده از مکانیزم های تشویقی، سرمایه گذاران را در زمینه فعالیتهای اقتصادی ترغیب کرد.

وی با اشاره به خشکسالیهای پی در پی و تغییر گرایش اشتغال از بخش کشاورزی و دامداری به بخش تولید و خدمات اظهار داشت: همه مسئولین اجرایی موظف به حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و همچنین علاقمندان به سرمایه گذاری در امر صنعت و معدن هستند، لذا ازهمه اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در این حوزه را داشته باشند، بصورت همه جانبه حمایت می کنیم.

حسنی ادامه داد: با افرادی که علی رغم واگذاری زمین به آنها اقدام به فعالیت ننموده و قصد زمین خواری و سودجویی دارند نیز قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

فرماندار زرین دشت خاطر نشان کرد: در خلق حماسه اقتصادی باید همه مدیران وفعالان بخش‌‌خصوصی دوشادوش یکدیگر فعایت کنند، و برنامه‌ریزی شفاف و دقیق باید سرفصل همه کارها قرار گیرد.

گفتنی است در پایان از زحمات جوکار رییس سابق اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان تقدیر و رسولی به عنوان رییس جدید ان اداره معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_0484 (Copy)IMG_0471 (Copy)IMG_0474 (Copy)IMG_0475 (Copy)IMG_0480 (Copy)IMG_0482 (Copy)