خوش آمدید

مراسم معارفه معاون فرمانداری شهرستان برگزار گردید

 

مراسم معارفه معاون فرمانداری زرین دشت در جلسه شورای اداری شهرستان با حضور صادقی مدیر کل سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس و اعضای شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار زرین دشت در جلسه شورای اداری ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت امیر مومنان حضرت علی (ع) و گرامیداشت روز خبرنگار گفت : در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس و با توجه به هجمه گسترده دشمن و قتل و عام مسلمانان در میانمار و مناقشات اخیر در کشور سوریه اهمیت تاریخی این روز افزوده می شود لذا همه مسئولین باید به اتفاق کارکنان خود در مراسم باشکوه راهپیمایی روز قدس شرکت نمایند.

اقتصادی با تاکید بر اهمیت و در پیش رو بودن هفته دولت افزود : کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان بایستی اطلاع رسانی لازم در خصوص خدمات و عملکرد دولت به ویژه دولتهای نهم و دهم به عمل آورند تا بدخواهان نظام فضا را آلوده نکنند.

رییس شورای اداری شهرستان با اشاره به تاکید استاندار فارس در خصوص صرفه جویی در هزینه ها و مصارف انرژی در دستگاههای اجرایی اظهار داشت : انتظار است که صرفه جویی در هزینه ها و مصارف انرژی در ادارات نمود و برجستگی لازم داشته باشد به طوری که روند کاهش هزینه ها در مقایسه با ماههای قبل محسوس و چشمگیر باشد.

وی در ادامه به برخی خدمات ارزشمند دولت های نهم و دهم از جمله : اجرای طرح هدفمندی یارانه ها با صرفه جویی بیش از ۳۲ میلیارد دلار، ساخت شش میلیون و هفتصد و نوزده هزار واحد مسکونی مسکن مهر، سرمایه گذاری ۳۳۵ هزار میلیارد تومانی در راهسازی، پیوستن به باشگاه فضایی، کسب رتبه ۱۳ تولید خودرو در جهان، ۸ برابر شدن تولیدات علمی در بخش پزشکی اشاره نمود و افزود: به موازات پیشرفت اقدامات دولت در سطح کشور شتاب کارو خدمت رسانی در شهرستان زرین دشت نیزبا افزایش اعتبارات نسبت به سالهای قبل چند برابر شد که از مهمترین اقدامات می توان به افتتاح فاز اول پروژه آب رزک – دهنو، جذب یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان از محل اعتبارات خشکسالی، مسکن مهر، گازرسانی به شهرهای دبیران و شهرپیر، بهسازی روستاها، احداث بزرگراه از دو راهی دولت آباد به خسویه، استقرار ادارات، احداث کانالهای آبیاری، بندهای خاکی و مراکز درمانی در روستاها اشاره کرد.

اقتصادی همچنین از تصویب بیش از ۱۶۰ طرح در کارگروه توسعه کشاورزی شهرستان با رقمی معادل ۲۱ میلیارد تومان خبر داد.

در ادامه جلسه مدیر کل سیاسی استانداری با بیان اینکه در ابتدای انقلاب چشم اندازی توسط امام راحل ترسیم شد که یکی از محور های آن صادرات آزادی خواهی بود خاطر نشان ساخت : دشمنان انقلاب از همان زمان متوجه شدند که این ، یک تئوری خطرناک است لذا به روشهای مختلف از جمله تحریک قومیتهای مختلف با هدف استقلال طلبی، تهاجم فرهنگی، ایجاد شکاف بین نسل جوان و نسل فعلی، تحریمها و فشار اقتصادی و در همین اواخر اختلافات در سوریه دامن زدند که خوشبختانه با درایت رهبر معظم انقلاب و بیداری مردم به هیچ یک از اهداف خود نرسیدند.

صادقی در ادامه با اشاره به اینکه خدمت به مردم یک توفیق الهی است اظهار داشت: مدیریت در جمهوری اسلامی با تمام دنیا متفاوت است چرا که در مملکت ما مدیران پس از تصدی مسئولیت باید با رفاه و آسایش خداحافظی کنند.

در پایان جلسه ضمن اهدای هدایایی به خبرنگاران فعال شهرستان به مناسبت روز خبرنگار،  جمشید حسنی نیز به عنوان معاون فرماندار شهرستان زرین دشت منصوب گردید.

تصاوير

IMG_1668IMG_1670IMG_1681IMG_1685IMG_1699IMG_1701IMG_1702IMG_1660