خوش آمدید

مردم زرین دشت نقش خود را در خلق حماسه سیاسی ایفا خواهند کرد

 

فرماندار زرین دشت گفت: مردم فهیم و با بصیرت زرین دشت نقش ارزشمند خود را در خلق حماسه سیاسی ولبیک به ندای رهبر معظم انقلاب به خوبی ایفا خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، اقتصادی در بین الصلاتین نماز جمعه شهر حاجی آباد با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ گفت: به حمداله در هر دو موضوع حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گامهای بلندی در شهرستان زرین دشت برداشته شده است.

وی با اشاره به دیدارهفته گذشته دست اندرکاران برگزاری انتخابات با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: معظم له، اهمیت حماسه سیاسی ۲۴ خرداد امسال را همزمانی دو انتخابات مهم شوراها و ریاست جمهوری عنوان نمودند و همه دست اندرکاران انتخابات و کاندیداهای شوراها و ریاست جمهوری را به تمکین در مقابل قانون فرا خواندند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان زرین دشت ادامه داد: همه مقدمات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور گسترده مردم در شهرستان فراهم شده است.

اقتصادی تصریح کرد: یکی از بهترین سیستمهای انتخاباتی متعلق به جمهوری اسلامی ایران است که به دست خود مردم انجام می شود لذا دولت نقش بسترسازی و حفاظت و امانتداری از آرای مردم را برعهده دارد.

وی در ادامه خطاب به کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان گفت: از همه نامزدها انتظار است که قانون را سرلوحه کار خود قرار داده و از هرگونه تبلیغات زود هنگام خودداری کنند.

فرماندار زرین دشت در خصوص حماسه اقتصادی نیز تاکید کرد: طی یکماه گذشته چندین سرمایه گذار به منظور تاسیس کارخانه های تولیدی در شهرستان به فرمانداری مراجعه نموده و ما نیزبه نوبه خود پیگیر مشکلات آنها خواهیم بود.

 

اقتصادی در پایان سخنان خود به خدمات و پروژه های شهرستان اشاره کرد و گفت: آغاز عملیات آسفالت ۱۰ کیلومتر جاده چاه انجیرو جاده پنج چاه، آماده سازی پرو‍ژه مسکن ۲۰ واحدی در شهر حاجی آباد، تخصیص اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به محور دولت آباد-حاجی آباد، تجهیز یک حلقه چاه در منظقه بیخه دراز ، فعالیت مجدد پیمانکار تعویض خط انتقال آب و ادامه پروژه خط انتقال گاز به شهر دبیران از جمله فعالیتهای مهم شهرستان است