خوش آمدید

مسئولیت حق نیست بلکه یک تکلیف است.

 

فرماندار زرین دشت در جلسه کمیته به برنامه ریزی شهرستان گفت:مسئولیت حق نیست بلکه یک تکلیف است و باید افتخارکرد که نظام برای مقطعی به عنوان خادم به ما اعتماد کرده است  لذا باید تا آخرین لحظه مسئولیت با جدیت و پشتکار به کار خود ادامه دهیم

اقتصادی همچنین با اشاره به برگزاری شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهدها در تهران اظهار داشت:حضور۱۲۰ کشور عضوجنبش عدم تعهد در تهران و برگزاری مقتدرانه و مدبرانه  این اجلاس، پیروزی بزرگ سیاسی در عرصه بین الملل برای نظام مقدس اسلامی و افتخار بزرگ دیگری از افتخارات دولت بود.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان در ادامه از تخصیص بیش از ۴۱ میلیارد ریال  از محل اعتبارات دو درصد نفت و گاز به شهرستان خبر دادو افزود :اعتبارات امسال نسبت به سال ۸۹از رشد دو و یک چهارم برابری برخوردار بوده است.

وی افزود :توجه به سند چشم انداز ۲۰ ساله کشور با رعایت سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه، پیگیری و اجرای سیاست های اصل ۴۴ قانون اساسی،پیگیری و اجرای الگوی توسعه اسلامی و ایرانی مورد نظر مقام معظم رهبری از محور های اصلی بودجه سال ۹۱ کل کشور است.

فرماندار زرین دشت با اشاره به اینکه رقمی معادل ۵۰ درصد از کل اعتبارات دو درصد نفت و گاز شهرستان به تکمیل پروژه های روستایی شهرستان تخصیص یافته است افزود:اولویت اصلی، تکمیل پروژه های نیمه تمام است که همه مدیران بایستی با پیگیری و جذب اعتبارات نسبت به اتمام پروژه ها در سال آخر دولت تلاش نمایند.

اقتصادی همچنین توجه به مناطق محروم را از ویژه گیهای دولت دکتر احمدی نژاد دانست و گفت:توجه به مناطق محروم در دولت های نهم و دهم یک توجه ویژه و خاص بوده است که در طول سفرهای استانی و شهرستانی هیأت دولت همواره مد نظر قرارگرفته است و منشأ آثار و برکات ارزشمندی برای این مناطق بوده است.

تصاوير

IMG_2327IMG_2326IMG_2329IMG_2330IMG_2333IMG_2334IMG_2335IMG_2337IMG_2338