خوش آمدید

مسایل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی بررسی شد.

 

طی جلسه ای با حضور حسنی فرماندار زرین دشت، عسکریزاده معاون فرماندار، حقیری بخشدار مرکزی و دهیاران بخش مرکزی مسایل و مشکلات مربوط به روستاهای بخش مرکزی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در این جلسه ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: پس از خلق حماسه ۲۴ خرداد توسط مردم و انتخاب اعضای شورا، شما منتخب منتخبین مردم هستید.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه اقتدار ایران در منطقه مثال زدنی است افزود: به برکت خون شهدا و همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری روز به زوز به عزت و احترام جمهوری اسلامی ایران افزوده می شود.

حسنی گفت: با درایت و مدیریت خوب مقام معظم رهبری و همچنین تدبیر دولت تدبیر و امید، مشکلات کاهش خواهد یافت.

وی شورا را به عنوان یک مجلس محلی دانست و گفت: دهیاران نیز به عنوان مجری قانون در محله و روستای خود فعالیت می کنند.

حسنی بیان کرد: ایجاد وحدت و همدلی در شورا و مردم، به اجرای مصوبات و برنامه ها و همچنین رفع مشکلات مردم کمک می کند.

فرماندار زرین دشت افزود: دهیاران باید ظرفیت علمی و عملی خود را بالا ببرند و از قوانین روز آگاهی داشته باشند تا بتوانند در جهت رفع مشکلات مردم روستا قدم بردارند.

وی تاکید کرد: کارها را باید براساس اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران و در سایه منویات مقام معظم رهبری انجام داد.

حسنی توجه به مسایل فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی و ورزشی را به دهیاران توصیه کرد وافزود: پروژه ها را بر اساس نیاز مردم و روستا اولویت بندی کنید.

فرماندار زرین دشت دهیاران را به عنوان حلقه های اتصال بین دولت و مردم در ورستا دانست و تاکید کرد: باید از ظرفیت های اشتغالزایی در روستا استفاده کرد.

وی با بیان اینکه توکل به خدا و انجام کار بی منت رمز موفقیت در راه خدمت به مردم است اظهار داشت: دهیاران توکل به خدا را سرلوحه کار و تلاش خود قرار دهند و با رعایت قانون و مقررات با هماهنگی شوراهای اسلامی منشا خیر و برکت برای روستاییان باشند.

در ابتدای این دیدار حقیری بخشدار مرکزی با بیان مشکلات دهیاران و روستاهای بخش مرکزی گفت: دهیاران در روستا به عنوان حلقه های ارتباطی مردم و مسئولین هستند و تعامل هرچه بهترآنان قطعا به حل مشکلات مردم کمک شایانی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه ارتباط با مردم، ادارات و مجموعه بخشداری و فرماندای به موفقیت دهیاران کمک می کند گفت: مشورت با بزرگان و کسانی که در روستا صاحب نظر هستند نیز می تواند عامل دیگری برای موفقیت دهیاران باشد.

 

 

 

 

تصاوير

IMG_8002 (Copy)IMG_7989 (Copy)IMG_7992 (Copy)IMG_7993 (Copy)IMG_7998 (Copy)IMG_8000 (Copy)IMG_8001 (Copy)