خوش آمدید

نشست صمیمی فرماندار با اصحاب رسانه

 

به مناسبت روز خبرنگار، فرماندار زرین دشت با اصحاب رسانه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، یزدان پناه در دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار گفت: ۱۷ مرداد فرصتی مغتنم برای پاسداشت مقام و جایگاه مردان و زنانی است که در دفاع از حقوق عمومی و تنویر افکار عمومی در جهت  نیل به اهداف توسعه تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه مسئولیت خطیری فرا روی خبرنگاران به عنوان چشم بینای مردم قرار دارد اظهار داشت: در دنیای کنونی که دشمنان و نظام سلطه به دنبال نفوذ هستند خبرنگاران در خط مقدم جبهه فرهنگی و نفوذ فرهنگی دشمن به کشور قرار دارند.

یزدان پناه با اشاره به اینکه این خبرنگاران هستند که با تیزهوشی ودقت، نقش واسطه بین مردم و مسئولان را ایفا می کنند تصریح کرد: با نگاهی به کارکردهای رو به فزونی رسانه ها در جوامع امروزی می توان نقد منصفانه را جزو رسالت های اصلی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه برشمرد.

فرماندار زرین دشت افزود: انعکاس دستاوردها و مطرح کردن کاستی ها ، فراهم کردن فرصت برابر و عادلانه برای بیان دیدگاه های مختلف با هدف بهره گیری از خرد جمعی و همراه کردن تمامی ارکان جامعه برای رسیدن  به اهداف کلان توسعه،از مهمترین وظایف خبرنگارو رسانه می باشد.

یزدان پناه از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام در شهرستان قدردانی نمود و تصریح کرد:

در غیاب رسانه یا ضعف آن، شیوع جهل یا شایعه اجتناب ناپذیر است لذا با ایجاد بستر مناسب برای اطلاع رسانی و آگاهی، مطبوعات و اصحاب رسانه می توانند نقش خود را به درستی ایفا نمایند.

گفتنی است در این نشست، خبرنگاران شهرستان به بیان مسایل و مشکلات خود پرداختند و در پایان از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر تجلیل شد..

تصاوير

آپ 014آپ 010آپ 012