خوش آمدید

نماز جمعه تحفه الهی به مردم شربف ایران است

 

فرماندار زرین دشت گفت:: نماز جمعه تحفه الهی به مردم شریف ایران، یادگار امام راحل(ره) ثمره خون شهیدان بویژه شهدای محراب و دژ مستحکم نظام اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، اقتصادی در همایش بزرگداشت سالگرد اولین نماز جمعه تهران، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت امام علی(ع) گفت:: با توجه به اهمیت این فریضه مهم عبادی سیاسی بر همه مسئولان و مردم لازم است که در راه ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش نمایند.

وی همچنین با بزرگداشت یاد و خاطره حضرت آیت ا… طالقانی و شهدای محراب خاطرنشان کرد: گرامی میداریم اولین نماز جمعه ای که در مرداد ۱۳۵۸ توسط اولین امام جمعه منصوب امام راحل(ره) مرحوم حضرت ایت ا… طالقانی به مدت شش هفته به امامت ایشان در تهران برگزار شد.

 

اقتصادی با بیان اینکه کمک مادی و معنوی به ستاد نماز جمعه از وظایف مردم و مسئولان است اظهار داشت: همه مسئولان موظفند حمایت لازم را از ستاد نماز جمعه شهرستان بعمل آورند همیشه مردم در همه زمینه ها از مسئولان جلوتر بوده و هستند.

فرماندار زرین دشت با اشاره به خدمات ارزشمند حضرت حجت السلام والمسلمین بازیار امام جمعه شهر حاجی آباد گفت: حاج آقا بازیار از جمله روحانیون ولایت مداریی است که علی رغم فراهم بودن شرایط خدمت برای ایشان در مناطق خوش آب و هوای کشور، زندگی در گرمای نزدیک به ۵۰ درجه شهرستان زرین دشت به همراه خانواده خود و با حداقل امکانات، صرفاً به منظور اقامه نماز جمعه و هدایت مردم پذیرفتند لذا همگان باید قدردان خدمات ارزشمند ایشان باشند.

 اضافه میگردد همایش بزرگداشت سالگرد اولین نماز جمعه تهران در حسینیه امامزاده شاه فرج اله شهر حاجی آباد با حضور مردم و مسئولین برگزار شد.

 

تصاوير

IMG_5769IMG_5770IMG_5762IMG_5764