خوش آمدید

نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشوراست

 

اقتصادی فرماندار زرین دشت به اتفاق اعضای شورای تأمین و شورای اداری شهرستان در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی حضور یافت.

اقتصادی در این مراسم  ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور است و هفته نیروی انتظامی بهانه ای است برای قدردانی از نیروهای پرتلاش انتظامی و البته نمایش توانمندیها واقدامات این نیرو در جامعه.

وی افزود: نیروی انتظامی از سازمانهای منحصر به فردی است که به واسطه گستردگی جغرافیایی فعالیت ،تنوع ماموریتها و خدمت گیرندگان، ارتباط بسیار تنگاتنگی با عموم مردم دارد لذا ارتباط وتعامل با مردم ، نهادهای اجتماعی و در نهایت تعامل با بخش حاکمیت از جمله مهمترین حوزه های ارتباطی پلیس به شمار می رود.

رییس شورای تامین شهرستان در ادامه به مجموعه اقدامات و خدمات نیروی انتظامی در بعد از انقلاب پرداخت وگفت: نیروی انتظامی بعنوان اولین سد مقابله با تجاوز رژیم بعث عراق در جنگ تحمیلی در آغازین روزهای حمله عراق به ایران بود و در طول ۸ سال دفاع مقدس هم نقش آنها حایز اهمیت بود.

اقتصادی حفاظت و حراست از مرزهای گسترده کشور، مقابله با سوداگران مرگ و تأمین امنیت کشور را از جمله خدمات ارزشمند این نیرو برشمرد

تصاوير

IMG_2256IMG_2292IMG_2186IMG_2197IMG_2237IMG_2252IMG_2253