خوش آمدید

همایش تجلیل از دانش آموزان برتر شهرستان زرین دشت برگزار شد

 

با حضور فرماندار، مسئولینی از اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئولین ادارات شهرستان همایش تجلیل از دانش آموزان برتر شهرستان زرین دشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی گفت: شالوده همه عرصه های گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور بر پایه آموزش و پرورش استوار است و آموزش و پرورش خشت اول بنای پیشرفت کشور را در اختیار دارد.

فرماندار زرین دشت بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی گام های موثری در راستای ریشه کن کردن بیسوادی صورت گرفته و امروز اکثر مردم ایران با سواد هستند.

وی اظهار داشت: تعلیم و تربیت خودش را جایی نشان می دهد و آن زمانی است که شما بتوانید قله های بلند علم و دانش را فتح کنید.

حسنی با بیان اینکه والدین باید سایه به سایه و همدوش با آموزش و پرورش قدم بردارند تا دانش آموزان بتوانند ارتقا فکری و علمی داشته باشند، عنوان کرد: خانواده، آموزش پرورش و جامعه سه گروهی هستند که در تعلیم و تربیت فرزندان نقش اساسی را بر عهده دارند.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان مهمترین رسالت دانش آموزان را حفظ ارزش های انقلاب و نظام دانست و افزود: جایگاه علمی کشور در منطقه جایگاه ویژه ای است و انتظار است شما نیز با الگو گرفتن از احمدی روشن ها به حفظ و ارتقا این جایگاه در منطقه و جهان کمک کنید.

فرماندار زرین دشت خاطر نشان کرد: با همت مردم و تبعیت از رهنمود های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حماسه سیاسی محقق شد و یکی از پیش زمینه های تحقق یافتن حماسه اقتصادی، رشد علمی کشور می باشد که این امر نیازمند تلاش بیشتر شما دانش آموزان است.

وی با بیان اینکه به عنوان نماینده عالی دولت خود را موظف به حمایت از پویندگان علم و دانش می دانم، اظهار داشت: دولت تدبیر و امید انتظار دارد دانش آموزان عزیز بیش از پیش در مسیر اعتلای علمی این نظام مقدس بکوشند و دولت نیز به منظور تحقق اهداف نظام، با تمام توان از نخبگان حمایت خواهد کرد.

 

تصاوير

IMG_0493 (Copy)IMG_0495 (Copy)IMG_0496 (Copy)IMG_0497 (Copy)IMG_0499 (Copy)IMG_0500 (Copy)