خوش آمدید

همایش تجلیل از فرهنگیان نمونه شهرستان برگزار شد.

 

همایش تجلیل از فرهنگیان نمونه شهرستان و رزمندگان دفاع مقدس با حضوراقتصادی فرماندار زرین دشت در محل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، اقتصادی در این همایش گفت: هشت سال دفاع مقدس حاصل مقاوت جانانه جوانان، فرهنگیان و به ویژه دانش آموزانی بود که با رهبری امام راحل در مقابل تمام دنیا استادگی کردند.

وی ادامه داد: رژیم بعث عراق به سرکردگی صدام ملعون در حالی قصد تصرف تهران طی سه روز داشت که حمایت همه جانبه کشورهای متعدد را با خود به یدک می کشید.

اقتصادی با اشاره به اینکه امام(ره) با نگاه تیزبین خود تمام توطئه های دشمن را تحت نظر داشت تصریح کرد: اگر خیانت بنی صدر نبود و ارتش از بسیج و مردم حمایت می کرد چه بسا خرمشهر هیچگاه سقوط نمی کرد.

فرماندار زرین دشت افزود: سرانجام زمانیکه شخص امام(ره) فرماندهی کل قوا را در دست گرفت و شکست حصر آبادان اتفاق افتاد، پیروزیهای مردم یکی پس از دیگری به وقوع پیوست.

وی با بیان اینکه دشمن هیچگاه نتوانسته است بر ملت ایران غلبه پیدا کند تصریح کرد: با شکست دشمن در حربه نظامی و ناتوی فرهنگی، نهایتا آنها چاره را در تحریم اقتصادی دیدند،اما باز هم مردم با هدف حمایت از نظام و رهبری و دفاع از خون شهدا در صحنه های مختلف حضور یافتند.

وی با اشاره به اینکه تمام دستاوردهای هسته ای و پیشرفتهای علمی را مرهون تلاش فرهنگیان هستیم خاطرنشان کرد: آن روز، روز حرکت نظامی بود و امروز فرهنگیان ما باید در عرصه تعلیم و تربیت تلاش کنند.

 

 

 

 

 

تصاوير

IMG_6587IMG_6589IMG_6593IMG_6579IMG_6585