خوش آمدید

وحدت در هر جامعه ای مایه پیشرفت و ترقی است

 

فرماندار زرین دشت گفت: وحدت مایه پیشرفت و ترقی و تفرقه موجب عقب ماندگی و زوال جوامع است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرین دشت، حسنی در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه در سال ۹۳ دو رویداد بزرگ برای اجرا شدن در پیش رو داریم، اظهار داشت: به منظور اجرای منظم و بهتر این رویداد ها نیازمند وحدت بیشتر بین مسئولین ادارات هستیم.

فرماندار زرین دشت گفت: اولین رویداد مهم پیش رو اجرا کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی است که رهبر معظم انقلاب چند روز قبل در حضور روسای قوای سه گانه اعلام فرمودند.

وی ادامه داد: نامه رئیس جمهور محترم به مقام معظم رهبری، نشان از جدیت دولت در اجرای سیاست های کلی نظام و همچنین اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دارد.

رئیس شورای اداری شهرستان با بیان اینکه، به برکت نظام مقدس اسلامی و تلاش های دانشمندان و جوانان این مرزو بوم، از نظر قدرت علمی رتبه برتر را در منطقه کسب کرده ایم خاطر نشان کرد:با اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط دولت تدبیر و امید، تلاش خواهیم کرد که در حوزه اقتصاد نیز این مهم محقق شود.

فرماندار زرین دشت با اشاره نامگذاری هر سال توسط مقام معظم رهبری، تصریح کرد: در سال های اخیر قسمتی از نامگذاری ها در حوزه اقتصاد بوده است که نشان از تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد و خودکفایی در این حوزه دارد.

حسنی به تلاش های دشمنان انقلاب برای تخریب و سرنگونی نظام اشاره کرد و اظهار داشت: راه اندازی جنگ تحمیلی، شبیخون فرهنگی و اخیرا نیز تحریم های اقتصادی از اقدامات دشمن علیه نظام اسلامی بوده است.

وی افزود: تمام توطئه های دشمن به حول و قوه الهی، درایت امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب با شکست روبرو شده است.

فرماندار زرین دشت تاکید کرد: تحریم ها برای ما فرصت است و باعث می شود که قدر منابع داخلی را بدانیم و به دنبال سرمایه گذاری داخلی برای آبنده کشور و رفع نیازهای خود باشیم.

حسنی دومین رویداد پیش رو را اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها دانست و افزود: همه ما باید با اطلاع رسانی ویژه ای در این زمینه داشته باشیم.

وی استفاده از کالاهای ایرانی را کمک به رونق اقتصاد و اشتغالزایی در کشور کمک دانست و آگاهی بخشی به مردم در این زمینه را از مسئولین ادارات خواستار شد.

فرماندار زرین دشت از نیروی مقاومت بسیج استان در خصوص کشف و توقیف محموله قاچاق تلفن گوشی همراه تقدیر و به نیروی انتظامی استان نیز به خاطر شهادت دوتن از پرسنل این نیرو در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر تبریک و تسلیت گفت.

حسنی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید طی چند ماه گذشته در شهرستان زرین دشت، خاطر نشان کرد: مردم ولایت مدار این مرز و بوم شایسته ارائه خدمات بیشتری هستند.

وی برگزاری اردوهای راهیان نور شهرستان را گامی در جهت آشنایی بیشتر جوانان با مناطق جنگی، رزمندگان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و تاکید کرد: همه مسئولین ادارات باید در برگزاری این اردوها همکاری لازم را با نیروی مقاومت بسیج داشته باشند.

 

 

 

تصاوير

IMG_9974 (Copy)IMG_9976 (Copy)IMG_9977 (Copy)IMG_9979 (Copy)IMG_9983 (Copy)IMG_9984 (Copy)IMG_9987 (Copy)IMG_9989 (Copy)