خوش آمدید

پیام فرماندار به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

 

سلام بر علم و دانش، سلام بر تربیت ، سلام بر مهر و مهربانی، سلام بر معلم، سلام بر دانش آموز، سلام بر آغاز فصل تعلیم و تربیت، فصل رویش اندیشه های پاک، فصل تبادل مهر و محبت معلم و متعلم، سلام بر شهدای معلم و سلام بر شهدای دانش آموز، این آغاز بر همگان مبارک.

آموزش و تربیت عاشقانه و دلسوزانه معلمان در هدایت و رهبری فرزندان پاک سرشت این مرز و بوم، دلاور مردان و شیر زنانی را در عرصه های گوناگون علمی، دینی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و … بوجود آورد که مایه مباهات جامعه فرهنگی است. شهدای دوران دفاع مقدس نمونه ای از این تربیت یافتگان هستند که با وجود تقارن بهار تعلیم و تربیت و هفته دفاع مقدس باید فرصت را مغتنم شماریم و ایثارگریها و رشادتهای آنان را برای دانش آموزان عزیز توصیف نمائیم و افتخار آفرینی های دانشمندان جوان را در عرصه های گوناگون علمی برای آنان بازگو نمائیم.

معلمان گرامی: امیدوارم شما بزرگواران در سال تحصیلی جدید همچون گذشته با دانش آفزایی تخصصی، بکارگیری فنون و و روشهای نوین تدریس و مدیریت و برقراری ارتباط عاطفی با فراگیران در ایفای نقش خود بعنوان مشعل دار هدایت جامعه بیش از پیش موفق باشید.

اما شما دانش آموزان عزیز بدانید امروز هرکسی بتواند در شناخت توانمندی های خود با کمک معلمان و اولیای خویش گامهای اساسی بردارد و در شکوفائی و پرورش آن تلاش کند و فرصت تحصیلی خود را خوب مدیریت نماید بطور قطع در آینده فردی مفید و ارزشمند برای جامعه انسانی خواهد بود. امیدوارم با توکل به خدای بزرگ و تواضع در مقابل والدین و معلمان و سختکوشی و مدیریت زمان آینده درخشانی برای خود رقم زنید.

سربلندی، پیروزی و موفقیت همه معلمان و دانش آموزان را از خداوند منان خواستارم.