خوش آمدید

پیست موتور سواری شهر شهرپیر افتتاح شد

پیست موتور سواری شهر شهرپیر طی مراسمی با حضور فرماندار و مسئولین و مردم افتتاح شد

خلیل اقتصادی در این مراسم با اشاره به نهضت عظیم خدمت رسانی در کشور گفت آثار خدمات دولت در اقصی نقاط کشور مشهود و ملموس بوده و قابل مقایسه با دولت های قبل نمی باشد.

اقتصادی افزود خدمت رسانی در شهرستان زرین دشت شتاب خوبی داشته و در مدت زمان اندک حضور من در شهرستان طرح های خوبی به اجرا رسیده است.

وی سپس به بیان خدمات دولت در شهر شهرپیر در زمینه ورزش پرداخت

۱٫ پیست موتور سواری که امروز افتتاح شد

۲٫ سالن مجموعه ورزشی که ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

۳٫ چند زمین ورزشی در روستاهای اطراف شهرپیر مسطح و آماده بهره برداری شده است.

اقتصادی به بیان خدمات دولت در زمینه های دیگر در شهر پیر نیز پرداخت و گفت فاز دوم پروژه انتقال آب رزک در ۲۰ شهریور کلنگ زنی می شود و مردم به زودی از آب آشامیدنی سالم بهره مند خواهند شد همچنین عملیات گازرسانی به این شهر نیز فردا کلنگ زنی خواهد شد.

اقتصادی در ادامه از تلاش های مردم و مسئولین این شهر قدردانی کرد و گفت همه هم و غم ما در شهرستان توزیع عادلانه امکانات در تمام نقاط شهرستان بوده است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام مومنی تبار امام جمعه شهر شهرپیر از تلاش های فرماندار در شهرستان و توجه وی به شهر شهرپیر تشکر و قدردانی نمود و گفت فرماندار شهرستان نگاه عدالت محور در توزیع امکانات و اعتبارات در شهرستان داشته که شایسته تقدیر است.

شایان ذکر است پروژه پیست موتور سواری در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار ایجاد شده و امکان موتور و اتومبیل سواری در آن وجود دارد و امکانات جهت اسب دوانی نیز به زودی به آن افزوده خواهد شد.

تصاوير

IMG_0014افتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتIMG_0036افتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشتافتتاح پیست موتور سواری شهرپیر زرین دشت