خوش آمدید

کارگران ستون فقرات جامعه هستند

 

معاون فرماندار گفت: کارگران ستون فقرات جامعه هستند و جامعه زمانی فلج می شود که ستون فقرات خود را از دست می دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، حسنی در مراسم گرامیداشت هفته کارو کارگر با اشاره به تاریخچه شکل گیری روز جهانی کارگر گفت: کار در مکتب اسلامی ما بزرگترین و زیربنایی ترین بخش زندگی هر فرد است و انسانها از بدو تولد برای رفع نیازمندیهایی که او را احاطه کرده اند باید تلاش کنند.

وی با بیان اینکه زحمت و تلاش کارگران بر هیچ کسی پوشیده نیست افزود: هر جامعه ای برای توسعه و پیشرفت خود نیازمند این قشر سختکوش و زحمتکش است.

معاون فرماندار یکی از مشکلات کارگران را عدم تناسب درآمد آنها با نرخ تورم دانست و تاکید کرد: این مساله همواره یکی از دغدغه های اصلی دولت به منظورکاهش فاصله طبقاتی و افزایش رفاه اجتماعی کارگران مطرح بوده است لذا قطعا دولت تلاش خود را در جهت رفع آن خواهد کرد.

حسنی در ادامه با اشاره به دسیسه های دشمن از ابتدای انقلاب تا کنون اظهار داشت: با وجود همه نقشه ها و توطئه های آنها برای تضعیف نظام اسلامی، اما مردم با حضور پررنگ خود در انتخابات امسال، توپخانه خالی از تیر دشمن را نابود خواهند کرد .

معاون فرماندار در پایان به بیان برخی فعالیتهای دولت در شهرستان پرداخت و افزود: خدمات ارزنده ای در طی سی و چهار سال گذشته و به ویژه در دولتهای نهم و دهم صورت گرفته است که خوشبختانه شهرستان زرین دشت نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

گفتنی است در پایان این مراسم که با همکاری اداره کار، رفاه و تعاون و شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزارشد، لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به کارگران نمونه شهرستان اهدا گردید

 

 

 

 

تصاوير

DSC03500DSC03505DSC03506DSC03511DSC03512